Vynalézavý pejsek se vtipnými triky snaží zastavit pláč miminka. Neví, že je u toho natáčen dětskou chůvičkou

Fotografie: Shutterstock

Tento pejsek se každý den snaží vymyslet nový trik, kterým rozveselí batole svojí majitelky. Snaží se jí totiž za každou cenu pomoci.

Domácí mazlíčci jsou schopni pro svoje majitele udělat úplně všechno. Vždy a za každé situace se jim snaží jakkoliv pomoci. A je dost možné, že jste toho za svůj život už viděli hodně. Ale jakmile uvidíte, jak se tento pejsek snaží rozveselit malé batole, aby přestalo plakat, určitě se zasmějete. To, co vymýšlí, je totiž naprosto parádní.

Nechtěl, aby dítě plakalo

Pes je nejlepší přítel člověka a to už je dlouho známé. A když je žena těhotná, její pes to vycítí a ve většině případů se ji snaží za každou cenu ochránit. A jakmile se dítě narodí, dělá vše proto, aby byl co nejvíce s ním. Někdy možná mají lidé strach, aby jejich pes dítěti nějak neublížil, ale ve většině případů se z nich postupem času stanou skvělí kamarádi.

Přesně tak to měl i jeden pejsek jménem Bruttus, který si naprosto zamiloval miminko svojí majitelky. Pokaždé, když plakalo, přišel k němu a přinesl mu svoji oblíbenou hračku. Zvířata totiž často bývají velmi starostlivá a nápomocná, když mají jejich milovaní majitelé malé dítě. Protože si oblíbí každého, koho milují páníčci.

Jiný pejsek vyje, aby dítě přestalo plakat

Tyto příběhy bývají většinou opravdu velmi dojemné, ale tento je úplně jiný. U něho se totiž s radostí a upřímně zasmějete. Na videu níže můžete vidět malého pejska, který se téměř přes noc stal slavným na internetu. Když jeho malý lidský bratříček pláče, psa ani nenapadne donést mu nějakou hračku. Pes si totiž jednoduše sedne a začne výt. A vyje tak hlasitě, že to přehluší pláč miminka. A světe div se, opravdu to funguje.

Zdroj: Newsner