Spása pro malé štěně: Chlapec se už nemohl dívat na to, jak jeho otec pejska týrá a rozhodl se zakročit

Fotografie: Depositphotos

Někdy se zkrátka člověk musí uchýlit k něčemu, co by normálně vůbec neudělal. Stejně jako tento chlapec, který musel zachránit svého pejska.

Chlapec svého pejska miloval víc než cokoliv na světě. To stejné se ale nedalo říct o jeho otci, ten psa totiž vážně nesnášel. A když na něj jednou byl opět zlý, rozhodl se chlapec k něčemu, o čem nikdy netušil, že by udělal. Dal svého milovaného pejska do krabice a odnesl ho do útulku. Muselo ho to opravdu bolet, ale pravděpodobně mu tím zachránil život.

Nikdy na něj nezapomene

Někdy zkrátka každý člověk musí udělat těžké rozhodnutí, i když to hodně bolí. Jeden dvanáctiletý chlapec o tom ví své. Dne 13. února našli pracovníci útulku Xollin štěně v krabici na prahu. Spolu se štěnětem byl v krabici ještě dopis a plyšová hračka. A jakmile si pracovníci tento dopis přečetli, měli co dělat, aby se nerozplakali:

„Jmenuji se Andres a je mi 12 let. Společně s mojí mámou jsme se rozhodli, že to musíme nechat na vás. Před mým otcem jsme se to snažili utajit, tak snad se to podařilo. Když byl René ještě u nás, vždy do něj jen kopal a bil ho. Jednou ho udeřil tak silně, že mu poranil ocas. Doufám, že mu pomůžete a dáte ho nějaké rodině, která ho bude milovat tak jako já. Přikládám plyšovou hračku, aby na mě nikdy nezapomněl.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Xollines Felices (@xollin)

Měl zlomený ocas

Když útulek sdílel tento příběh na sociálních sítích, lidé z celého světa se rozhodli poslat peníze na léčbu pejska. Ukázalo se totiž, že měl zlomený ocas. Nyní už je vyléčený, zbavený všech parazitů a cítí se skvěle. Více než 300 rodin projevilo o Reného zájem. Pracovníci útulku ale pořádně přemýšlí nad tím, komu ho dají. O chlapci, který Reného dal do útulku, není nic víc známo.

Zdroj: Keblog

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]