Tato baletka tančí jinak než všechny ostatní. Její vystoupení připomíná chování pavouka

Když se řekne baletka, každý si představí klasický balet. Tato tanečnice přišla s novinkou, při které vypadá jako pavouk. Jde o tanec, který je naprosto netradiční a hlavně unikátní. Až ho uvidíte tak si řeknete nejenom to, že tato dívka má talent, ale řeknete si i to, že při tom vypadá naprosto neuvěřitelně. Je vůbec taková pružnost možná? Jak lze vidět, tak ano.

Tato žena ukázala to, co nikdo předtím

Klasický balet zná každý. Jedná se o druh tance, který je velmi náročný a nezvládne ho každý. A když ho někdo umí, tak skvěle vypadá. Tato žena, kterou je Milena Sirdová z Ukrajiny však ukázala, že lze tento druh tanečního vystoupení posunout na zcela jinou úroveň. A ukázala to hned na začátku svého vystoupení. Když lidé v sále viděli, co dělá, nechápali. Nejprve nevěděli, co bude dále a když to viděli, byli v šoku. Nikdo předtím podobný druh tance nikdy neukázal. I proto, že většina lidí si myslí, že to ani není možné. Jak můžete vidět, možné to je.

Je jako pavouk

Víte, jak vypadá pavouk? A jak se pohybuje? Je to pohyb velmi unikátní a jistě si o něm řeknete, že je také nenapodobitelný. Dost možná si to mysleli i lidé v sále. Než přišla Milena Sirdová, která je přesvědčila o opaku. Přišla na podium, postavila se a najednou začala klesat k zemi. Své nohy musela ohnout tak, jak to málokdo dokáže. K tomu přidala i ruce a dlaněmi se dotýkala země. V této poloze nejenom vydržela, ale také se v ní hýbala. Najednou vypadala jako skutečný lidský pavouk.

Talent a tvrdý trénink

Je jasné, že tato baletka má nejenom velký talent, ale že za vším stojí také tvrdý trénink, bez kterého by něco podobného zkrátka a jednoduše nešlo. Ukazuje však, že když si jde člověk za svým snem, tak dokáže ohromit okolí tím, co umí. Tady se to povedlo na jedničku. Přesvědčte se o tom sami. Až ženu uvidíte, najednou zjistíte že balet nemusí být nudný. Naopak.