Tato dívka byla hned po narození sirotek. Za 20 let jí matka uviděla

Rodiče si nevybíráme. Bohužel. To je případ i této holčičky, které skončila jako sirotek. Matka jí totiž opustila už v porodnici. V tu chvíli se její život začal ubírat zcela jiným směrem. Zatímco ostatní děti jdou domů se svými rodiči, tato dívenka musela počítat se zcela jiným osudem. Bohužel.

Holčičku adoptovali

Důvodem, proč dívenku rodiče opustili bylo to, že měla vrozenou vadu a že by se o ni nezvládli postarat. Lidé z oboru jí nedávali moc šancí na adopci, ale jejich slova se nepotvrdila. Našel se pár, Beth a Steve, kteří se rozhodli, že si holčičku vezmou. V tu chvíli se začala psát nová etapa jejího života. A už teď je jasné, že nebyla poslední.

Krutý osud ji poznamenal znovu

S rodiči se přestěhovala do Spojených států, kde si užívala bezstarostné dětství. Bohužel osud tomu chtěl jinak. Vlivem vrozených zdravotních problémů byly dívence amputovány obě nohy. Celá rodina to těžce nesla, ale zároveň to nebrali jako vadu, která by je měla odříznout od běžného života.

Dívka začala sportovat

I když neměla nohy, milovala sport. Jako nejlepší volba se jevilo plavání, kde její hendikep nebyl zase až tak velkým problémem. Nejprve dívenka plavala jenom tak pro zábavu a radost, později už začala také závodit. Bylo vidět, že má velký talent a díky pravidelnému tréninku se neustále zlepšovala.

Její biologická matka ji uviděla v televizi

Roky plynule a dívenka se stále zlepšovala v plaveckých dovednostech. V pouhých dvaceti letech nastal v jejím životě další ohromný zlom. Tentokrát pozitivní, jelikož se dostala na paralympiádu, kde mohla reprezentovat Spojené státy americké. A jako jeden z nejmladších účastníků dokázala vyhrát tři medaile. A její biologická matka? Ta ji náhodou spatřila v televizi. V tu chvíli byla částečně hrdá na svou dceru, ale z části si také vyčítala, co udělala a že ji opustila. Na druhou stranu, kdo ví, jestli by stejného úspěchu dosáhla u ní, v rodině, která na tom nebyla finančně nejlépe.