Tato umělecká fotografie obletěla svět. Skrývá ženu, kterou zvládne nalézt jen několik procent lidí

Mnoho lidí si myslí, že umělecká fotografie je nezajímavá. O této to říci nelze. Je na ní nahá žena. Dokážete ji najít? Ne každý to zvládne, jelikož je zamaskovaná skutečně precizně. I proto se nejde jenom pár jednotek procent lidí, kteří ji vidí. O těch lze říci, že jsou výjimeční. Buď proto, že se náhodou podívali na to správné místo, nebo jednoduše proto, že jejich zrak je skutečně dokonale vytrénovaný, a tak mohou vidět to, co ostatní nikoliv.

Zkuste ji najít také

Podívejte se na danou fotografii a můžete se pustit do hledání. Daná umělecká fotografie na první pohled možná nevypadá nijak unikátně. Je na ní zachyceno podzimní období. Unikátní se stane až ve chvíli, když zjistíte že hlavním bodem má být nahá žena, která na ní skutečně je. Ale je zajímavě zamaskovaná. Tak zkuste projít očima celou fotku a zkuste ji najít. Pokud se vám to povede, tak vám gratulujeme. A pokud ne, rozhodně nezoufejte. Ne každý má tak cvičené oko jako ostatní.

Podívejte se, kde ji hledat

Možná se vám ji povede najít ve chvíli, kdy vám řekneme kde byste měli hledat. Zaměřte svůj zrak na strom, konkrétně potom na jeho kmen. Právě dole, v jeho spodní části ji uvidíte. Ale dobře zamaskovanou, jelikož na její tělo byl použitý takzvaný bodypainting. A to znamená, že je namalovaná tak, aby částí těla splývala se stromem a částí zase s listím na zemi.

Autor vytvořil i další obrázky

Tato zajímavá umělecká fotografie není jediným dílem, která autor vytvořil. Podívat se můžete také na další. A i zde vycházel z jasného konceptu, kterým má být příroda a také nahá žena. Nikoliv však jasně identifikovatelná, jelikož její kůže byla pomalována. Byl využitý takzvaný bodypainting, díky kterému má skvělé maskování. Na některých fotkách je vidět lépe, na jiných podstatně hůře. Podívejte se i na ty další a zkuste ji najít. Někomu se to povede, někomu už nikoliv.