Ze kterého kohoutku podle vás teče voda nejrychleji? Otestujte svoji inteligenci

Fotografie: Canva

Podívejte se na obrázek a vyberte trubku, ze které podle vás teče voda nejrychleji. Můžete tímto zjistit, jak inteligentní jste.

Inteligence je něco, bez čeho se zkrátka člověk už neobejde. A z toho důvodu není úplně špatné ji někdy otestovat a třeba se ji i pokusit zlepšit. Možná byste ale měli vědět, že existuje osm typů inteligence: jazykově-verbální, logicko-matematická, prostorově-vizuální, tělesně-motorická, hudební, přírodní, sociální a osobní. Podívejte se na obrázek a vyberte jednu trubku, ze které teče voda nejrychleji. A poté už jen čtěte.

První trubka

Je možné, že nejste zrovna ten nejinteligentnější člověk na světě, ale jste schopni se neustále zlepšovat. Obvykle přicházíte s kreativními řešeními, ale nesdělujete je ostatním, protože se bojíte, že se ztrapníte. Zbavte se tohoto strachu, chopte se svých nápadů a za chvíli uvidíte výsledky.

Druhá trubka

Nejste nadprůměrně inteligentní, ale umíte velmi dobře posuzovat a především využívat inteligenci ostatních, abyste dosáhli toho, co chcete. Lidi, kteří jsou kolem vás, znáte jako své boty a také jste schopní využít schopností ostatních k překonání jakékoli překážky. A to je něco, co neumí každý.

Třetí trubka

Vaše myšlenky jsou velmi originální, ale pro lidi je většino velmi těžké sledovat váš myšlenkový pochod a proto jim často připadáte tak trošku zvláštní. Ale pokud se vám podaří jasně sdělit své nápady a myšlenky, můžete dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Čím více budete s ostatními komunikovat, tím budete chytřejší.

Fotografie: Pexels

Čtvrtá trubka

Vy jste dost možná skutečný génius. Jen potřebujete ty správné lidi a nástroje, abyste skutečně dosáhli svého plného potenciálu. Jste talentovaní, ale svým talentem plýtváte na banální věci, místo abyste vytvořili něco skutečně užitečného. Měli byste se zaměřit na to, abyste vytvořili něco opravdu dobrého, protože patříte mezi lidi, kteří jsou toho schopní.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*