Test osobnosti odhalí vaše nitro. Stačí si vybrat jednu postavu

Tento test osobnosti je unikátní. Trvá zhruba vteřinu a potom se dozvíte, jací ve skutečnosti jste. Nahlédněte do svého nitra. Jde to i bez toho, abyste museli trávit dlouhé hodiny u psychologa a zde vyplňovat desítky různých papírů a čekat na jejich vyhodnocení. Tady to jde jednoduše. Vyberte si jednu z šesti postav.

Postava 1

Jste osobou, která je spolehlivá. Pokud se objeví překážka, není pro vás problém a vždy ji překonáte. Neradí vám výzvy, a dokonce je máte rádi. Charakterizuje vás vnitřní připravenost a často se umíte přizpůsobit mnoha věcem. Kladnou vlastností je i vaše trpělivost, kterou oceňuje i okolí.

Postava 2

Jste člověk, který je přátelský a toho si okolí velmi cení. Někdy se však objevuje vaše naivita a také lehkomyslnost. Jste člověkem, který je stále pozitivní a má rád humor. Pokud jste sami, podepisuje se to na vaší negativní náladě. Rádi jste ve společnosti, v centru dění. Milujete své přátele a chcete jich mít mnoho.

Postava 3

Okolí vás vnímá jako člověka, který je stydlivý a také skromný. To je vaše hlavní charakteristika. Dělá vám problém komunikovat s jinými a otevřít se jim. Chcete mít vše pod kontrolou, nemáte rádi změny a nečekané překvapení. Jste velmi laskavou osobou, která nemá ráda konflikty.

Postava 4

Tato volba ukazuje, že jste silnou osobností. Že jste člověkem, který se nerozhoduje podle emocí, ale podle zkušeností a posouzení konkrétního stavu. I díky tomu dosáhnete řady věcí. Jste hrdou osobou, která má ráda klid a harmonii. Nemáte rádi konflikty a adrenalin a nic z toho aktivně nevyhledáváte.

Postava 5

Jste osobou, která chce být nezávislá. Která pokud má cíl, dokáže za ním jít velmi dlouho, neúnavně. Pokud jste v úzkých, chcete vše zvládnout sami a neradi žádáte o pomoc. Mnohdy působíte tvrdohlavým dojmem a neradi měníte názory, které na konkrétní věc máte.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]