Tomáš prodal starou komodu po prarodičích, aniž by tušil, že má skrytý šuplík. Kupec z bazaru v ní našel poklad

Fotografie: Depositphotos

Pokud jste se někdy snažili prodat starý nábytek, jistě jste byli rádi, když se to podařilo. Tomáš však litoval prodeje komody po rodičích, když se mu později ozval nový majitel.

Bazary, bazarové skupiny na internetu a mnoho dalších míst je plné starých věcí, kterých se lidé snaží zbavit. V dnešní době si mnoho lidí pořizuje nový nábytek a když se nastěhují do staršího bytu / domu, většinu věcí prodají nebo vyhodí do sběrného dvora. V tomto případě Tomáš prodal starou komodu a později toho velmi litoval.

Renovace starého nábytku

Někteří lidé si velmi uvědomují hodnotu a kvalitu starého nábytku, a proto tráví hodně času na internetových bazarech, kde si vyhledávají staré věci, které následně zrenovují. Tomáš byl rád, když mohl konečně prodat starou komodu po rodičích, ale to ještě netušil, co se v ní skrývá za poklad.

Tomáš byl rád, když prodal starou komodu

Pokud doma máte nějaký kus nábytku, jenž vám momentálně pouze překáží a vůbec by vám nevadilo, kdyby si jej někdo vzal, nejspíše byste jej měli ještě předtím důkladně prohlédnout. Tomáš prodával komodu, která je starší více než 125 let a když se mu to podařilo, ulevilo se mu. Znovu se mu ale přitížilo v momentě, kdy se dozvěděl o tom, že nový majitel dostal ke komodě nevědomky velké bohatství.

Kupec měl velké štěstí

Když si kupující přijel prohlédnout starou komodu, netrvalo dlouho a ihned řekl, že nábytek koupí a odveze si jej. Původní majitel měl v tu chvíli radost, že se mu doma uvolní místo. Jakmile nový majitel dojel s komodou domů a společně se svým přítelem ji vyndávali z auta, slyšeli zvuk, jak v komodě něco cinká.

Fotografie: Pexels

Oba muži netušili, o co se může ve skutečnosti jednat, protože před koupí komodu zkontrolovali a nic v ní nenašli. Když ji vyložili, podívali se na ní podrobněji a zjistili, že se v ní ukrývá skrytá zásuvka. Tato zásuvka byla plná šperků a nový kupující tak mohl být rád, k jakému přišel bohatství, aniž by o tom věděl. O této informaci se dozvěděl i původní majitel, který chtěl ihned komodu vrátit. S tím ale kupující nesouhlasil a vše si nechal.

Zdroj: Gesellschaft