Ďábelské tousty s mletým masem: Jednou ochutnáte a ty klasické se šunkou a sýrem už dělat nebudete

Pokud zrovna máte chuť na tousty, ale chtěli byste zkusit nějakou novou a originální náplň, rozhodně vyzkoušejte tento recept.

Snad každý člověk si někdy doma udělá tousty, protože je to jídlo rychlé, dobré a především zasytí. Tím pádem je jasné, že když tak nějak nevíte, co uvařit, dopadne to tak, že uděláte tousty. Ale pokud chcete vyzkoušet nějakou dobrou a novou náplň, rozhodně si uložte tento recept. Tyto tousty jsou šťavnaté a také velmi dobré. Tak co, vyzkoušíte je?

Co budete potřebovat

Na přípravu této náplně nebudete potřebovat moc ingrediencí. Nejdůležitější je mleté maso a také koření, aby maso mělo nějakou chuť. Celková příprava tohoto pokrmu netrvá déle než 30 minut, takže je to také velmi rychlé jídlo. Potřebovat tedy budete:

  • 450 g mletého masa
  • 200 g tvrdého sýra
  • 1 lžíce slunečnicového oleje
  • půl lžičky bylinek
  • dle chuti sůl a černý pepř

Je to opravdu jednoduché

Nejprve si dejte mleté maso do hluboké misky. Nastrouhejte k němu tvrdý sýr na hrubém struhadle, přidejte sůl, pepř, bylinky a rostlinný olej. Aby bylo mleté maso ještě křehčí, můžete olej nahradit třeba jogurtem. Nyní ingredience opravdu důkladně promíchejte. Chléb si nakrájejte na středně silné plátky a připravené mleté maso na každý tento plátek natřete.

Položte tyto tousty na plech vyložený pečicím papírem. Tousty s mletým masem pečte v troubě předehřáté na 220 stupňů asi 20 minut. A pokud chcete, aby tyto tousty měly ještě lepší chuť, můžete na ně dát například cibuli, okurky a nebo třeba kečup. 3 minuty před koncem pečení je ještě posypte strouhaným sýrem. Přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*