Muž zmizel pouhých 6 týdnů po svatbě. Žena ho hledala celý život. Po 68 letech zjistila mrazivou pravdu

Fotografie: Freepik

Mladí manželé společně strávili pouhých 6 týdnů. Pak byl muž povolán do armády, odkud žena neměla žádné zprávy. Pravda vyšla najevo až po 68 letech.

Ještě předtím, než byl její milý povolán do armády, stačil se tento mladý pár vzít. Oba si mysleli, že se za nějaký čas opět shledají a stráví spolu zbytek života, ale nic nebylo dále od pravdy. Netušili, že si manželství budou užívat pouhých 6 týdnů. Pak se totiž po muži slehla zem. Co se s ním ve skutečnosti stalo vyšlo najevo až za dlouhých 68 let.

Manželství si užívali pouhých 6 týdnů

Peggy Vernon se narodila v roce 1920. V 18 letech začala pracovat na letecké základně Altus v Oklahomě, kde se seznámila s otcem svého budoucího manžela Billyho. Svatba proběhla 22. září 1943 na Floridě, kde si Peggy a Billy slíbili věčnou lásku. To ovšem novomanželé ještě netušili, že si společného života budou užívat pouhých 6 týdnů, když byl Billy povolán do armády, jak uvádí server Goniec.

Přestože věděli, že jejich odloučení bude pro oba náročné, ani je nenapadlo, že už se neměli nikdy setkat. Taková ovšem byla pravda. Komunikace mezi manželi byla kvůli probíhající válce velice obtížná, až nakonec zcela utichla. Peggy začala ztrácet rozum, protože o svém milovaném neměla vůbec žádné zprávy. Jednoho dne však obdržela telegram, kde stálo, že Billy zemřel. Byla zdrcená. Jenže zanedlouho začala dostávat další zprávy o stavu jejího manžela.

Po 51 letech manželství stařík odhalil krutou pravdu. Zjistil, že celý jeho život byla jedna velká lež

Nikdo nevěděl, co s ním je

Jak se ukázalo, nikdo neměl přesné zprávy o tom, zdali Billy žije či nikoli. Peggy nepřestávala Billyho hledat, na pomoc jí přišel i jeho bratranec Alton Harvey. Ten požádal o přístup k vojenským záznamům, jak píše TimesMail. Pravdu o Billym se jeho rodina dozvěděla až po dlouhých 68 letech. Skutečně zemřel, při letecké havárii poté, co jeho letadlo spadlo uprostřed lesa.

Pohřben byl na místě neštěstí a jeho žena Peggy hrob po téměř 70 letech navštívila. Na SvětěKreativity jsme již psali o mnoha příbězích, kdy odloučení blízkých členů rodiny trvalo příliš dlouho. Někteří se už nikdy neshledali, stejně jako Peggy a Billy, jiní však měli to štěstí, že cestu k sobě znovu našli. Jako tato žena, která se po 34 letech setkala se svou biologickou rodinou.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*