Tradiční české dárky pro děti, aneb letos vede klasika!

Nejkrásnější svátky v roce se blíží mílovými kroky, a ačkoli do Štědrého dne ještě několik týdnů zbývá, není na škodu popřemýšlet nad vhodnými dárky pro vaše nejbližší již nyní. Není žádným překvapením, že se na Vánoce těší především děti, které již od prvního prosincového dne netrpělivě odpočítávají příchod Ježíška, který jim pod stromečkem nechá spoustu nádherných dárečků. Vybrat vhodný dárek pro dítě není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Dnešní doba je moderní, což se odráží i na dárcích – a to je škoda. Tradiční dárky šly stranou a mnoho rodičů dává přednost nejnovějším technologiím. Jděte na to letos jinak a nadělte vašim nejmenším pod stromeček českou klasiku, která zaručeně sklidí úspěch!

Legendární čtveřice letos o Vánocích i u Vás doma!

Jen málokdo nezná populární loutkovou čtveřici, jejíž příběhy bylo možné sledovat v televizi. Rozumný tatínekCD - Hurvínek Spejbl, neposedný a mnohdy umanutý Hurvínek, roztomilá a hodná Mánička a samozřejmě i neposlušný a rozverný Žeryk – to jsou postavy, se kterými jste se jako děti mohly setkávat i vy. Byla by škoda připravit o jejich humorné povídky, které jsou v mnohém i poučné, vaše děti. Pokud jste si loutky zamilovali i vy, dejte šanci poznat je i dětem – zabalte jim pod stromeček CD s vtipnými příběhy, které si budou moci pouštět před spaním.

Měkoučký přítel, se kterým usínat je radost!

Plyšová hračkaKouzlo tradičních dárků je nezaměnitelné a byla by ohromná škoda dát přednost moderní technologii – nemyslíte? Určitě jste i vy jako malé děti měli plyšovou hračku, která se stala nejen vaším nejlepším přítelem, ale i neodmyslitelnou součástí. Ačkoli doba značně pokročila, plyšové hračky milují i dnešní děti. Není proto od věci pořídit jim plyšového kamaráda, ke kterému se budou moci přitulit a společně i usínat.

Dárky s nápadem pro společné hraní!

Máte-li menší děti, které vyžadují neustálou pozornost, neváhejte nad pořízením dřevěných loutek , které mají příběh i duši. Hraní s loutkami u dětí nenásilným způsobem rozvíjí kreativitu, myšlení i komunikační schopnosti. Loutky navíc můžete využít ke společnému hraní, díky čemuž utužíte vzájemné vztahy a navíc se i příjemně pobavíte. Nechte vaší i dětské kreativitě otevřená vrátka a nechte se společně unést do zajímavých, vtipných i dobrodružných příběhů, které během hraní vymyslíte. Uvidíte, že se zabaví nejen vaše dítka, ale zasmějete se i vy!

Obrázky: www.hurvinek.eu

Fotografie publikována se svolením Stuart Miles FreeDigitalPhotos.net

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]