Tragická nehoda ukončila život talentovaného hudebníka, jehož hity dodnes rádia pravidelně hrají

Fotografie: Jirka23 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Zakládající člen americké popové kapely zemřel vinou nešťastné události ve chvíli, kdy hlídal dům svého kamaráda. Smutnou informaci na sociálních sítích potvrdila rodina.

Kapela, která pochází ze San Franciska, byla založena v roce 1994. Funguje do současné doby, i když její složení již není stejné. Do podvědomí hudební scény se zapsala hlavně díky hitu „Hey Soul Sister“. Nyní ale z jejích řad přišla zdrcující zpráva, zakládající člen a baskytarista této populární skupiny byl objeven mrtvý.

Měl pouze hlídat dům, to se mu stalo osudným

Charlie Colin byl podle webu TN jedním ze zakladatelů skupiny Train, která se dostala do povědomí veřejnosti díky hitům jako Drops of Jupiter, Meet Virginia a Hey, Soul Sister. Po svém odchodu z kapely v roce 2003 se Colin přestěhoval do Bruselu, kde pokračoval ve své hudební kariéře. Vystupoval s různými hudebními uskupeními a věnoval se také skládání hudby pro filmový průmysl.

Jeho odchod z kapely byl motivován touhou po nových hudebních a životních zkušenostech, ačkoli vždy zůstal v kontaktu s bývalými kapelníky. Charlie zemřel ve věku 58 let v důsledku tragického úrazu, když uklouzl ve sprše. Tento smutný incident se odehrál v Bruselu, kde Colin dočasně hlídal dům svého přítele. Informace o úmrtí se objevily i na instagramovém profilu samotné kapely.

Ve věku 86 let zemřel herec z ikonických filmů, díky kterým si získal srdce fanoušků několika generací

Ve chvíli, kdy ho objevili, se již nedalo nic dělat

Jeho tělo nalezli přátelé, kteří se vrátili z výletu a našli ho bez známek života. Po jeho smrti kapela Train zveřejnila na svém instagramovém účtu emotivní vzkaz, ve kterém vzpomínala na Charliho Colina jako na milovaného přítele a skvělého hudebníka. V příspěvku popsali, jak se s Colinem setkali a jak rychle mezi nimi vzniklo pouto, které vedlo k založení kapely.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený train (@train)

Vyjádřili, jak jeho jedinečné kytarové schopnosti pomohly skupině získat pozornost a uznání. Charlie Colin bude připomínán jako významná postava ve světě hudby, jeho odkaz bude žít dál díky jeho příspěvkům k hudebnímu průmyslu a vzpomínkám jeho fanoušků a blízkých. Nejedná se o jedinou ztrátu uměleckého světa, nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o smrti herce a tanečníka Vlastimila Harapese, jehož nečekaný odchod zasáhl celé Česko.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*