Tři znamení zvěrokruhu, která jsou předurčena stát se energetickými upíry. Pokud je máte ve svém okolí, dbejte zvýšené opatrnosti

Fotografie: Freepik

Jsou lidé, jejichž životní síla je tak povzbuzující, že se po jejich boku cítíte velmi dobře. Tito lidé nás osvěcují svou přítomností, láskou a vitalitou, která je stejně jasná jako nakažlivá.

Existují však také energetičtí upíři, kteří naopak absorbují energii lidí ve svém okolí. Jejich přítomnost je těžká, protože působí jako energetická pumpa, která vysává veškerou životní sílu lidí kolem nich. Tito lidé takto často jednají nevědomě, jelikož sami trpí a ke své existenci potřebují vnější energii. Tu vaši. Určili jsme tři znamení zvěrokruhu, která s největší pravděpodobností představují profil tzv. energetického upíra.

Beran

Někteří Berani mají přesný profil energetických upírů. Jejich charakter je velmi silný, a proto mohou snadno negativně působit na důvěru svého partnera nebo osoby, se kterou jsou v kontaktu. Impulzivní Beran vás může zraňovat, říkat o vás hrubé věci, až o sobě začnete pochybovat a ztratíte sebedůvěru. Vzhledem ke své bojovné povaze znají upíří Berani vaši Achillovu patu a vědí, jak z vás vysát životní sílu, což vás může psychicky i emocionálně oslabit.

Fotografie: Pixabay

Ryby

Ryby mají někdy svou manipulativní stránku. Mohou se často stavět do role obětí, aby ve vás vzbudili soucit, vylákali z vás emoce a citově vás vyčerpali. Ryby mohou být také melancholické. Jejich pesimismus ale může snadno vést ke ztrátě sebedůvěry, což je nutí být ve společnosti stabilnějších lidí, kteří jim doplňují energii a udržují je v chodu. Člověk, který Rybě pomáhá vstát, zjistí, že se sám zbavuje energie, aby ji dobil.

Fotografie: Pixabay

Panna

Vzhledem ke své nedostupné a někdy i přísné povaze se lidé narození ve znamení Panny neustále snaží o dokonalost. Jsou velmi nároční, často odsuzují své okolí a někdy mohou podkopat vaše sebevědomí.

Kritiku snáší jen velmi těžce a urazí se i za něco menšího než za nic. Zkostnatělý a úzkostlivý jedinec narozený v Panně si málo věří a potřebuje vysávat energii své kořisti, aby se vnitřně nasytil.

Fotografie: Pixabay

Jeho přísný profil je ve skutečnosti jen maskou jeho vnitřního utrpení, protože se velmi špatně vyrovnává se svými emocemi. Proto se potřebuje energeticky vyživovat, aby mohl existovat ve své roli, v níž se jinak cítí velmi nepohodlně.

Abyste je lépe rozpoznali a mohli se jim vyhnout

Psychičtí a emocionální upíři mají jedno společné: nedostatek sebedůvěry. Když jsou zbaveni spontánnosti, jejich emoce jsou potlačeny, což v nich vyvolává frustraci a úzkost. Tyto negativní energie pak musí kompenzovat tím, že se živí energiemi druhé osoby, aniž by o tom věděla. Pokud většinu času jednají nevědomě, je zajímavé a v některých případech dokonce nezbytné je identifikovat, aby se před nimi člověk mohl lépe chránit, nebo se jim dokonce vyhnout.

Fotografie: Freepik

Je třeba také poznamenat, že výše uvedená znamení zvěrokruhu nejsou v žádném případě systematickými energetickými upíry, Znamená to, že ne všichni lidé narození v těchto znameních se takto chovají. Jedná se pouze o profily, které jsou svou povahou nejvíce náchylné k tomu, aby se staly energetickými upíry.

Zdroj: Dazzling News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]