Tříletý chlapec vřískal celých 8 hodin letu. Spolucestující už byli zoufalí, pánem situace rozhodně nebyla matka dítěte

Fotografie: Pixabay

Rodiče by měli dětem vštěpovat nejdůležitější pravidla již od útlého věku, aby věděly, jak se mají chovat na veřejnosti. V opačném případě to může dopadnout takto.

Cestování stovky kilometrů s malými dětmi není to, na co se všichni těší. Rovněž z hlediska bezpečnosti se doporučuje k takové přepravě využít spíše letecké společnosti. Je to rychlejší, pohodlnější a bezpečnější. Děti většinou let zvládají bez větších obtíží, je však dobré se na něj pořádně připravit a počítat i s variantou, že vše nebude ideální.

Chlapec rozčiloval všechny na palubě

Občas se stane, že na ulici nebo v obchodě potkáte dítě, které absolutně neposlouchá rodiče. Takové děti často křičí, lehají si na zem a kopou kolem sebe. Možná je vám tato situace známá i z vlastní zkušenosti s vašimi dětmi. Nejinak tomu bylo i v případě jednoho mezinárodního letu. Jeden z cestujících mezi Německem a USA na mobilní telefon natočil, jak se choval jistý tříletý chlapec. Ten téměř osm hodin terorizoval všechny osoby na palubě.

Fotografie: Unsplash

Vše začalo již před odletem

Na videu, které muž pro výstrahu zveřejnil na YouTube, je vidět, jak malé dítě leze na sedadla a křičí takovým způsobem, že nikdo ani nemůže doufat v příjemný let.

Chlapcovo chování však bohužel vzbudilo pozornost cestujících ještě před odletem. Malý hošík si totiž neustále stěžoval, že jeho tablet nefunguje, protože v letadle nemá připojení k internetu.

Fotografie: Unsplash

Matčino chlácholení nepomohlo

Dítě bylo po celou dobu letu doslova k neutišení. Nic na něj nezabíralo a z jeho úst stále zaznívala jedna a tatáž věta: „Já chci internet! Já chci internet!“ Na videu je slyšet, jak matka dítěte žádá personál, aby chlapci splnili jeho přání. Matka uklidňuje dítě během letu jednou větou: „Zlatíčko, uklidni se, prosím.“ Jak jistě tušíte, nestačilo to.

Matka dítěte byla zřejmě zvyklá na to, že pánem je tady někdo úplně jiný. Bylo evidentní, že své dítě nemá pod kontrolou, a tak cestující po celou dobu letu provázel nepříjemný křik. Tato cesta jim jistě zůstane dlouho v paměti.

Zdroj: YouTube / Shane Townley Artist

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]