Žena měla doma problémy s dýcháním i se spánkem. Příčinu policie odhalila za její zdí

Fotografie: Dezidor / Creative Commons / Attribution 3.0

Mladá žena začala trpět nevolnostmi a nespavostí. Během karantény nesměla opustit byt a bylo jí čím dál hůř. Po několika týdnech se ukázala hrozná pravda.

Bolela ji často hlava a nemohla v noci spát a bývalo jí nevolno. Zpočátku to přisuzovala psychice. V době karantény nemohla nikam chodit, s nikým se vidět, a cítila se tak osamělá a měla deprese. O pár týdnů později si všimla, že se v jejím bytě objevuje více hmyzu. A na to nebyla zvyklá. Zpočátku její stížnosti všichni ignorovali, nakonec se ale ukázala šokující pravda.

Bylo jí špatně a nemohla spát

Reagan Baylee je populární tiktokerka. Se svými příznivci se podělila o ten nejpodivnější zážitek, který se jí kdy v životě stal. V roce 2020 si pronajala malý byt v bytovém komplexu v Los Angeles. Jednalo se o jednopatrovou budovu a do všech bytů se vcházelo přímo z venkovního atria. V tu dobu zrovna začala platit přísná karanténa, a tak v malém bytě trávila většinu času.

Nedlouho na to si začala všímat divného zápachu, který jí ztěžoval dýchání. Zpočátku tomu nevěnovala velkou pozornost. Zápach se však začal stupňovat, připomínal jí rybinu a už ho cítila téměř neustále. Rozhodla se tedy kontaktovat správkyni bytového komplexu, aby prověřila, co se děje. Vyjádřila i podezření, že ve vedlejším bytě žije schizofrenik a možná mu pošla jeho kočka a on se jí nezbavil.

Brouzdání ženy po internetu se proměnilo v nejhorší noční můru. O svém snoubenci zjistila krutou pravdu

Správkyně ji však odbyla s tím, že je pandemie a ona přece nebude chodit a obtěžovat nájemníky. Pak se rozhodla pozvat svého přítele, protože už se kvůli karanténě dlouho neviděli. Když vstoupil do bytu, ujistil ji, že ten zápach je strašný. Ona si na něj už tak zvykla, že už ho ani tak intenzivně nevnímala. Její přítel u ní zůstal celý týden a i on začal postupně pociťovat stejné zdravotní obtíže. Bylo mu špatně a nemohl spát.

@reaganbaylee Reply to @emma_young2019 here we go 😅 part 1 of the wildest thing that’s ever happened to me #storytime ♬ original sound – Reagan Baylee

Vše vyřešila až přivolaná policie

Reagan došlo, že tady je něco hodně špatně, a opět kontaktovala správkyni s tím, že pokud to nevyřeší ona, sama zavolá policii, aby jejího souseda zkontrolovali. Opět jí však nebylo vyhověno. Když kontaktovala policii, bylo jí řečeno, že pokud do 48 hodin její správcová situaci neprověří, přijedou to zkontrolovat.

Nakonec tedy musela ještě dva dny čekat na policisty. Z vedlejšího bytu byl cítit opravdu silný zápach – a nikdo neotvíral. Policisté si od správcové vyžádali klíč, a když vstoupili dovnitř, zůstali v šoku. Muž, který zde žil, byl už několik týdnů po smrti. Nakonec se ukázalo, že zemřel na infarkt, a od Reagan ve vedlejším bytě je dělil asi jen jeden metr. Konečně se vysvětlily všechny obtíže, kterými trpěla. Nedlouho po tomto šokujícím zjištění se Reagan z bytu odstěhovala.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]