Muž slyšel v obchodě, jak matka říká své dceři, že nemají peníze. Jeho šlechetné gesto dostalo všechny přítomné

Fotografie: Depositphotos

Bohužel, existují rodiny, které na tom nejsou finančně vůbec dobře a nemůžou si dovolit to, co ostatní lidé. Jako třeba žena z dnešního příběhu.

Mladý muž vytvořil úsměv na tváři ženě, když se potom, co slyšel její rozhovor s dcerou, rozhodl, že jim koupí jídlo. Řekl, že byl v obchodě právě v tu dobu, kdy se dcera matky zeptala, co se stalo, protože viděla, že její očí jsou plné slz. Kvůli čemu žena brečela a jak to vlastně dopadlo? To se dozvíte v dnešním článku.

Nikdy předtím muž v tomto supermarketu nebyl

Když se dcera matky zeptala na otázku, kterou slyšel i muž, řekla jí maminka, že si bohužel nemohou dovolit dnes večer jíst. Tehdy se muž rozhodl, že jim dá nějaké peníze na jídlo. Řekl matce, ať si vybere všechno, co potřebuje a neřeší, kolik to stojí. Zajímavé je, že muž byl v tomto supermarketu úplně poprvé a tím pádem si myslí, že to byl osud.

Fotografie: Unsplash

Lidé se také podělili o své zkušenosti

Když se tento příběh dostal k lidem, vyvolal u nich opravdu hodně reakcí. V jedné z nich muž napsal: „Já a moje žena jsme byli v supermarketu a žena před námi neměla peníze na zaplacení masa a hořčice. No, a když to viděla moje žena tak řekla, že to je na náš účet, a celý nákup jí zaplatila. Žena nevěděla, co na to má říct a rozplakala se.“

Fotografie: Depositphotos

Ještě jeden příběh

Muž každý den chodil do práce několik mil, a dostalo se mu pomoci, kterou by si ještě před několika dny ani nedokázal představit. Všechno to začalo jednoho dne, kdy se ho náhodný kolemjdoucí zeptal, proč každý den chodí takový kus pěšky. Muž prozradil, že to dělá proto, aby mohl uživit rodinu.

Fotografie: Unsplash

Chůze do restaurace, kde pracuje, mu zabere každý den 2 a půl hodiny cesty. Když si tohle kolemjdoucí vyslechl, dal mu nějaké peníze a založil mu účet, na který mu posílá peníze.

Zdroj: UberAlles