Unikátní test zraku: Písmeno mezi čísly najde jenom malý počet lidí

Troufnete si vyzkoušet svůj zrak? Test je velmi jednoduchý. Stačí najít mezi samými sedmičkami písmeno T. Všechna ukrytá písmena dokážou vyhledat jenom ti nejlepší. Myslíte si, že mezi ně patříte? Není nic jednoduššího než si to vyzkoušet. Tento test je unikátní tím, že není nijak složitý. Je to jenom jeden jediný obrázek, na který je třeba se zadívat a potom zde najít to pravé. Pokud se vám to povede, máte vyhráno. Pokud ne, rozhodně nezoufejte. Najít všechna písmena zvládne opravdu jenom malé procento lidí.

Podívejte se na obrázek a hledejte písmeno T

Daný obrázek vypadá, jako by na něm byly jenom číslice 7. Ano, toto číslo jasně dominuje. Nutno ale říci, že mezi nimi je také ukryto několik písmen. Jedná se o písmeno T. To zde není jednom jednou, ale je jich zde více. Kolik přesně? To vám samozřejmě neprozradíme, ale napovíme vám, že jich je na obrázku více než 5. To abyste věděli, jak dlouho máte případně hledat a jak daleko jste od správné odpovědi.

Dodržujte časový limit

Pokud by nebyl časový limit, byl by tento test zraku celkem jednoduchý. Mohli byste pomalu jet řádek po řádku a postupně si zapisovat, kolik písmen T najdete. Proto je tu čas, který musíte dodržet. A jeho limit je celkem krátký, jelikož jde o pouhých 10 sekund. Tak se připravte. Zobrazte si obrázek na monitoru, vezměte si do ruky stopky a pojďte na to. Dejte odpočet deseti vteřin a začněte hledat ta správná písmena. Jakmile odpočet dojede na nulu, je konec. Dále již nehledejte.

Kolik písmen jste našli?

Jak se vám v testu dařilo? Patříte mezi skupinu unikátních lidí, nebo vám test zraku vyšel jenom průměrně? Pochlubte se v komentářích a porovnejte tak svůj výsledek s těmi ostatními. Možná si říkáte, že jste našli jenom málo písmen, ale až zjistíte že u ostatních to bylo ještě méně, budete vědět že váš zrak je v tomto případě podstatně lepší než ten jejich.

Tady je správný počet písmen

Chcete vědět, kolik bylo písmen T na obrázku? Dobrá. Níže najdete obrázek v jiné barvě, kde jsou písmena jasně vyznačena. Tak co, našli jste všechna, nebo vám několik z nich unikly? A která to byla?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]