Předpis od onkologa: Tato unikátní směs léčí vše v těle – více než 100 nemocí

Příroda nám nadělila řadu zdraví prospěšných potravin, které pomáhají přirozeně léčit tělo a chránit ho před vznikem nebezpečných onemocnění.

Mnoho potravin, které nám nadělila sama příroda, pomáhá léčit všemožná onemocnění a posilovat obranyschopnost imunitního systému. Většina z nich však nejlépe funguje v určitých kombinacích, které nejenže umocňují jejich účinky, ale také je činí mnohem lépe stravitelnější. Níže jsme si proto pro vás připravili tu nejlepší přírodní směs, která vyléčí každý problém ve vašem těle.

Domácí lék proti každé nemoci

K přípravě tohoto osvědčeného léku budete potřebovat pouze jednoduché přísady a několik minut vašeho drahocenného času. Jeho složení je ovšem schopno obnovit práci všech vnitřních orgánů, posílit imunitu, zlepšit metabolismus a očistit tepny od usazeného cholesterolu a dalších látek. Kromě toho jeho pravidelná konzumace zlepšuje mozkovou činnost a dodává pokožce svěžest a krásu.

Podle některých odborníků je tato směs dokonce účinným lékem proti rakovině, ovšem neexistují žádné studie, které by toto tvrzení potvrdily. K přípravě tohoto receptu budete potřebovat následující ingredience:

  • 7 citronů
  • 7 stroužků česneku
  • 500 gramů přírodního medu
  • 250 gramů naklíčené pšenice
  • 300 gramů oloupaných vlašských ořechů

Postup pro přípravu:

  • Nejprve si připravte výkonný mixér a rozmixujte v něm všechnu naklíčenou pšenici. K ní poté začněte postupně přidávat vlašské ořechy a stroužky česneku, abyste získali základní směs.
  • Nyní do mixéru přidejte 3 celé citrony – i s kůrkou, která je zdrojem řady užitečných živin a antioxidantů. Mixujte na plné otáčky, než všechny ingredience dostatečně nepovolí.
  • Jakmile budete mít hotovo, ze zbylých 4 citronů vymačkejte veškerou šťávu a přilijte ji spolu s medem do mixéru.
  • Léčivou směs opět míchejte na plné otáčky, dokud nezískáte homogenní směs bez jakýchkoliv hrudek.
  • Směs následně vložte do sterilizované skleněné nádoby, pevně ji uzavřete a vložte do ledničky. Tam ji nechte odstát minimálně 3-4 dny a poté se můžete vrhnout do její konzumace.
Fotografie: Pixabay

Hotový přírodní lék užívejte každý den ve formě 1 čajové lžičky 30 minut před snídaní, obědem, večeří a spaním. Pokud ovšem máte vážnější zdravotní problémy, ujistěte se s vaším praktickým lékařem, zda je pro vás tato léčivá směs vhodná. Hodně zdraví!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]