Bezohledné chování cestujícího v letadle odmítla společnost řešit. Dívka svou zkušenost zveřejnila

Fotografie: Depositphotos

Cestování letadlem se mnohdy může stát noční můrou. Obvykle se jedná o nepohodlí na palubě nebo v tomto případě o nevhodné chování jednoho z cestujících, což vyvolalo celosvětový rozruch.

Žena, která cestovala letadlem, zachytila nevhodné ​​chování spolucestující a rozhodla se, že ji vyfotí a fotku sdílí na svoje sociální sítě. Velice brzy se pod příspěvkem rozpoutala vášnivá diskuse o zouvání bot a ponožek během letu. O něco později na něj také odpověděla irská letecká společnost Ryanair, na jejíž palubě se celá situace odehrála.

Chování, na které nemusí být každý zvyklý

Každý cestující je originální osobou, která se chová jinak a leteckou dopravu řeší také jinak. Různé kultury mají odlišné zvyky a stává se, že svým chováním mohou rušit nebo pohoršovat ostatní cestovatele. Jedním z takových příkladů je právě zouvání bot a ponožek na palubě letadla. Ano, našli se tací, kterým přišel pohled na bosé nohy absolutně nepřijatelný.

letadlo křídlo

Krátký let s RyanAir se proměnil ve 27hodinovou noční můru: Všichni málem omdleli, když se dozvěděli pravdu

Bosé nohy cestující se staly celosvětově známé

Toto chování přišlo nevhodné nejen autorce příspěvku, ale i ostatním spolucestujícím, včetně některých komentujících. Samotný příspěvek byl zveřejněn 21. července na twitteru a dostalo se mu spoustu sdílení, takže se stal rychle virálním. Doposud má fotografie bosých nohou přes 4,5 milionu zhlédnutí a spoustu kontroverzních komentářů.

Co na to samotný dopravce?

U příspěvku se také našla spousta připomínek na dopravce, který by se měl starat o pohodlí cestujících. Někteří dokonce navrhovali, aby aerolinky za takové chování zavedly sankce. Po nějaké době přišla odpověď od Ryanairu, který byl za situaci zodpovědný. Letecká společnost se za situaci omluvila, ale podotkla, že názory na takové chování jsou různé, což bylo znát i na komentářích pod příspěvkem. Někomu toto chování přijde naprosto normální, zatímco jiné může pohoršovat. Oficiální zákaz zouvání bot v letadle ale zatím nikdo nezavedl.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]