Vánoční dekorace z ubrousků jsou hezkým oživením štědrovečerní tabule

Štědrovečerní tabule je vizitkou každé dobré hospodyňky. Musí vypadat vždy naprosto dokonale. A jak toho docílit? Vyrobte si originální vánoční dekorace z ubrousků. Není to nic složitého a až budou na stole, budete si jisti, že ten dokonalý bude. Postačí vám k tomu jenom jedna jediná věc. Ubrousek.

Vsaďte na látkové ubrousky

Zapomeňte na klasické papírové ubrousky a povyšte stolování o úroveň výše. Využijte k tomu látkové ubrousky, které se používají především v lepších restauracích. Koupit je můžete téměř všude. A jakou barvu? Pokud si z nich budete chtít vyrobit vánoční dekorace na stůl, rozhodně doporučíme zelenou. Proč právě tu, a ne třeba červenou nebo zlatou? To se velmi brzy dozvíte.

Jaká vánoční dekorace z ubrousků je hit? Vánoční stromeček

Máme pro vás návod na skládání ubrousku, který je velkým hitem. Je to vánoční stromeček, který bude na vaší štědrovečerní tabuli vypadat naprosto dokonale. Přesně toto je důvod, proč doporučujeme zvolit zelenou barvu ubrousků.

Kouzlo je ve správném překládání

Výroba stromečku z ubrousku rozhodně není nijak složitá. Je tomu přesně naopak. Potřebovat budete skutečně jenom obyčejný látkový ubrousek. Kouzlo celého postupu je v jeho správném překládání nejprve na jedné a potom na druhé straně. Když budete postupovat podle našeho video návodu, výsledek se vám zcela jistě podaří.

Nezapomeňte vyrobit takové stromečky pro celou rodinu a umístit je na jejich prázdné talíře. A po večeři sledujte, co se bude dít. Buďte si jisti tím, že se jim budou tak líbit, že si do ubrousku nebude chtít nikdo utřít ústa, jelikož vám nebude chtít zkazit váš výtvor. Takto velký úspěch budou tyto vánoční dekorace z ubrousků mít. Tak na nic nečekejte a zkuste je.

https://youtu.be/plkWFQ89XyE

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]