Bruce Willis čelí zhoršujícímu se stavu. Kvůli demenci o něj rodina nepřetržitě pečuje

Fotografie: Depositphotos

Zdravotní stav Bruce Willise se zhoršuje. Lékaři nevědí, kolik času mu zbývá, ale naštěstí má po boku své nejbližší, kteří mu dodávají potřebnou emoční podporu.

Zdravotní stav slavného herce Bruce Willise způsobil obavy, jak uvádí také web Toendiaferon. Rodina známé osobnosti také odhalila, že Willis zažívá dobré i špatné dny, ale s posledními dvěma měsíci převažují výhradně ty nepříjemné. Jeho manželka Emma Heming, bývalá manželka Demi Moore a jejich děti jsou však nerozlučně po jeho boku. Vzhledem k nejistotě ohledně zbývajícího času se celá rodina sblížila ještě více a každý moment strávený s Willisem je nyní raritou.

Má kolem sebe ty nejbližší

Nedávné zdroje také potvrdily, že Willisova rodina doslova žije pod jednou střechou, aby jej mohla podporovat v každém okamžiku. Frontotemporální demence, s níž byl herec diagnostikován, alespoň přispěla k tomu, že se rodina sjednotila ve snaze udržet jeho paměť a poskytovat mu neustálou lásku. Herce obklopuje 24hodinová péče a členové rodiny se o něj starají s láskou a oddaností. Zdůrazňuje se, že celý jejich svět se točí kolem něho. Každý den představuje novou výzvu, ale rodina ji přijímá s láskou a odhodláním.

Všichni doufají, že bude opět v pořádku

Jak již bylo zmíněno, Willisovi diagnostikovali frontotemporální demenci, kterou podrobně popisuje třeba studie od NCBI. Netrvalo to dlouho a ostatním to vehnalo do hlavy spoustu nejistot a pochmurných myšlenek. Všem prozatím zbývá jen doufat, že se jeho stav nějakým způsobem vylepší a bude moci fungovat stejně jako dříve. Jiným se to bohužel nepodařilo. Třeba nedávno jsme popisovali na našem webu SvětKreativity.cz tragický konec jednoho z českých herců.

Manželka Michaela Schumachera prolomila hradbu mlčení. Už 10 let žije jako vězeň

Nikdo neví, co bude dál

Podle informací zveřejněných v tomto období se průměrná délka života lidí s touto formou demence pohybuje od 6 do 8 let. Nicméně, každý případ je unikátní a nelze s jistotou předpovědět, jak bude Willisův příběh pokračovat. Rodina se tak musí vyrovnat s nejistotou a denně si vážit společně strávených okamžiků s jejich drahým milovaným.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*