Vázy z cementu jsou dokonalým bytovým doplňkem. Vyrobit je zvládne každý

Bytové doplňky nemusíte kupovat. Můžete si je vyrobit. A jak na to? Zkuste třeba unikátní vázy z cementu, vypadají skvěle! Na začátku byl jenom obyčejný nápad spojený s tím, jak by se dal zbytek cementu a obyčejné plastové lahve využít. Když se muž, který si říká „HomeMadeModer“ přesvědčil o dokonalém výsledku, musel se s ostatními podělit a ukázat jim své mistrovské dílo. A co je na něm tak výjimečné? Zvládnout ho můžete i vy.

Postačí vám jenom cement a PET lahve

Unikátní je na celém postupu to, že ho můžete zvládnout i vy sami. Stačí jenom několik PET lahví a potom pár věcí z nejbližšího hobby marketu. A máte vše, co budete potřebovat. Když budete postupovat podle videa na návodu, můžete si být jisti, že se vám výsledek bude moc líbit. Vytvoříte si vázy z cementu, které sice nejsou určení na květiny, ale jsou skvělou dekorací, kterou si můžete kdekoliv vystavit. Stojí jenom pár korun a výsledek je naprosto ohromující.

Postup je jednoduchý

Jak můžete vidět, postup, jak si vyrobit vázu je tak snadný, že ho musí zaručeně zvládnout každý. Stačí jenom PET lahve a rozmíchaný cement ideální konzistence. Ten do lahví nalijete a potom už jenom počkáte pár desítek hodit na to, až bude tvrdý. A potom? Stačí jenom sundat krycí vrstvu v podobě plastu, ze kterého je lahev vyrobena. Vše už jenom začistíte a je hotovo. Výsledek nemá chybu.

A jelikož je PET lahví celá řada, máte jedinečnou možnost experimentovat. Je jenom na vás samotných, pro jaké se rozhodnete velikosti, nebo pro jaké se rozhodnete tvary. Fantazii se v tomto směru meze rozhodně nekladou. Tím si můžete být stoprocentně jisti. Ukažte, že i váš domov může být výjimečný a vyrobte si takové vázy z cementu, které musí zaujmout na první pohled. A nejenom vás. Mohou být i velmi zajímavým dárkem pro kohokoliv.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]