Věštění budoucnosti podle čínské metody 9 hvězd je překvapivě přesné

Toto věštění budoucnosti každého překvapí. Čínská metoda 9 hvězd funguje naprosto spolehlivě. A je jednoduchá. Jejím unikátem je to, že vám postačí znát jenom jednu jedinou věc. A to datum vašeho narození, což si samozřejmě pamatuje každý. Když ho znáte, rázem víte i to, do jaké hvězdičkové kategorie spadáte. A podle toho poznáte i svou charakteristiku.

1 hvězda

Charakterizuje vás především to, že jste komunikativní osobou, ale také člověkem, který je poměrně citlivý. Velmi často budete mít obavy sami ze sebe, které musíte zvládnout. Jinak budete trpět po fyzické i psychické stránce. Kdy to překonáte, vše bude v pořádku.

2 hvězdy

Jste ideální osobou pro rodinný život. Dokážete se obětovat pro druhé a starostlivost je vaší silnou stránkou. K tomu přidejme tako praktičnost a trpělivost, což se hodí při výchově dětí. Právě rodina je tím, co v životě hledáte nejvíce.

3 hvězdy

Zažijete mnoho těžkých rozhodnutí a mnoho těžkých situací. Přes vše se ale dokážete přenést, což vás posune o pořádný kus dále. Tím získáte zkušenosti a stanete se člověkem, který nerad celý život setrvává jenom na jednom jediném místě.

4 hvězdy

Ve svém životě dosáhnete mnohého, a to hlavně díky své inteligenci. Právě tu budete využívat v mnoha oblastech a ta vás bude posouvat kupředu. Pokud na ni budete spoléhat, tak vše, co v životě uděláte bude tím nejlepším a promyšleným krokem, jaký jde jenom udělat.

5 hvězd

Stanete se vůdcem. A to jak v partě kamarádů, tak i ve vaší rodině, stejně jako třeba i na pracovišti. Právě tyto vlastnosti jsou vaší výsadou. Budou však přinášet i možné problémy, jelikož ne každý má rád, pokud mu někdo něco diktuje.

6 hvězd

Síla a pracovitost je něco, co vás požene blíž vašemu cíli. I když to nebude jednoduché, tak pokud vydržíte a vše si poctivě odmakáte, dosáhnete toho, čeho chcete. Velkou chybou by bylo, pokud byste svou snahu zabalili.

7 hvězd

Už nyní nechcete mít žádné problémy, a tak tomu bude i v budoucnu. Budete se vyhýbat konfliktům a budete chtít žít bezstarostný život. S tím může souviset i to, že budete dobře finančně zabezpečeni.

9 hvězd

Váš život nebude nikdy nudný. Budete člověkem, ze kterého bude čišet velké nadšení, stejně jako bude chtít být stále aktivní. Nudu u sebe rozhodně nečekejte. Pozor však na to, aby to stejně vnímal i partner nebo partnerka.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]