Video, které zahřeje u srdce: Chlapec zpívá pro svého bratříčka s Downovým syndromem

Fotografie: Depositphotos

Když se manželé dozvěděli, že se jejich nenarozený syn narodí s Downovým syndromem, začali se obávat, jak ho jeho čtyři starší bratři přijmou.

Nicole Powell a její manžel JJ byli nadšeni, když žena otěhotněla s pátým dítětem. Pak se ukázalo, že jejich nenarozený syn má Downův syndrom, kromě spousty dalších velkých zdravotních problémů. Lékaři si mysleli, že bude nejlepší, když těhotenství ukončí, ale to bylo pro pár naprosto nepřijatelné. „Doporučili nám, abychom těhotenství ukončili, a já odpověděla, že to nepřipadá v úvahu,” říká matka.

Fotografie: Freepik

Báli se, že se bratři budou stydět

Když se malý Tripp narodil, rodiče se rozhodli, že si se čtyřmi syny doma vážně popovídají. Chtěli jim vysvětlit, že je jejich novorozený bratříček jiný a co to znamená, že má chromozom navíc. Nechtěla jsem, aby se za něj naši kluci styděli. Pořád je to jejich malý bratr,“ říká Nicole. Jakmile ale pár viděl reakci chlapců, došlo jim, že se nemají čeho bát. „Rayce rychle vstal a řekl: ‚Nejsme tedy každý jiný?‘ A v tu chvíli jsem věděla, že bude přijat,“ říká Nicole.

Láska nepočítá chromozomy

Nicole říká, že všichni chlapci jsou vůči svému malému bratrovi skutečně laskaví a starostliví. Ale zejména jeden syn, Rayce, se o malého Trippa mimořádně dobře stará. Rád svému mladšímu bratrovi zpívá. Nicole je často najde spolu na pohovce nebo v posteli, kde si užívají a zpívají.

Jednou se Nicole rozhodla oba bratry natočit na gauči. Ve videu Rayce zpívá píseň „10 000 hodin“ od Dana + Shaye a Justina Biebera. Video se rychle stalo virálním a nasbíralo více než 3 miliony zhlédnutí. „Láska nepočítá chromozomy. Nebo jak říká Rayce – Nejsme každý jiný?“ píše Nicole ve videu.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*