Vlastnoručně vyrobené dekorace ze svíček vytvoří dokonalou atmosféru nejen na Vánoce

Na začátku trocha vosku s knotem a na konci unikátní dekorace ze svíček, které se vám budou hodit nejen na Vánoce. Inspirujte se řadou nápadů, kterými lze vylepšit váš interiér. Dejte konečně sbohem obyčejným čajovým svíčkám.

Skleněná váza

Přesvědčte se o tom, že nemusí být jenom na květiny. Můžete ji využít i k tvorbě originální dekorace ze svíček. Postačí několik červených svíček, kouličky ve stejné barvě a trochu jehličí. A výsledek nebude mít chybu.

Svíčky v květináči

Zdá se vám to zvláštní? Podívejte se na tuto variantu a budete si jisti, že i tyto svíčkové dekorace musí zaujmout na první pohled. Ideální kombinací jsou bílé svíčky, bílé květináče a také červené ozdoby. K tomu trochu jehličí a je to.

Netradiční věnec

Jak vypadá běžný vánoční věnec asi tušíte. Proč si ale nevytvořit jiný? Takový, který nebude ležet, ale bude stát? Postačí na něho proutí natřené bílou barvou, šišky, trocha jehličí a samozřejmě svíčka. Hodí se bílá, ale nic nezkazíte ani červenou.

Přírodní mísa

Proč do ní dávat jenom ovoce, ořechy, nebo další pro Vánoce typické věci. Dejte si do ní věci z přírody. A to konkrétně jehličí, šišky a řadu dalších věcí, které se k Vánocům přímo vážou. K tomu dvě výraznější zelené svíčky a je to.

Dekorační sklenice

Máte doma skleničky na opravdu hodně vysoké nožičce? Jestliže z nich nikdy nepijete ani to nemáte v plánu, vytvořte si z nich unikátní svícen. A to tak, že do nich nasypete dekorace a přidáte svíčku. A pamatujte – stříbrný odstín bude vypadat nejlépe.

Sklenice s víkem

Používáte ji na zavařování, ale zrovna je prázdná? Tak si z ní vyrobte vonnou svíčku. Postačí trocha vody a v ní různí druhy bylinek. Poté vložte čajovou svíčku a zapalte. Výsledek skvěle vypadá a také nádherně voní. Přírodní vůní.

Vyzdobená lampička

Používáte ji třeba na svém balkoně nebo na terase? Pokud ano, můžete ji použít i na Vánoce. Stačí k tomu jediné. Když ji trošku vyzdobíte, aby se hodila právě k těmto svátkům klidu a míru. Inspirujte se tímto řešením.