Volba jednoho z mnichů vám prozradí, co je potřeba ve vašem životě změnit, abyste byli spokojenější

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Ať už jste věřící či nikoli, zkuste si buddhistický test, který vám může napovědět, co je ve vašem životě potřeba změnit, abyste vy i vaše okolí byli šťastnější.

Buddhistická filozofie je jednou z nejmoudřejších na světe, vede nás k vědomějšímu a šťastnějšímu životu. Učí nás pracovat na svém rozvoji, abychom mohli žít prosperující a šťastný život. Buddhistická poselství jsou velmi silná a některým jedincům pomáhají skutečně změnit své životy k lepšímu. Jaký by měl být váš směr, se dozvíte podle mnicha, kterého jste si zvolili na obrázku.

Fotografie: Depositphotos

Mnich č. 1: Buďte pozorní a mírumilovní

Pokud jste zvolili hned prvního mnicha, vždy buďte k životu a lidem kolem vás mírumilovní a pozorní. Eliminujte negativní pocity, které vás pouze vracejí zpět, snažte se naopak být každý den o něco lepší a lepší. Občas máte sklony soudit lidi ve svém okolí, rozhodnou-li se chovat odlišně. Pochopte, že každý z nás žije svůj vlastní život a jde svou vlastní cestou. Neměli bychom si proto ostatních o to méně vážit. Vaše srdce je velké, posilujte ho ještě větším soucitem a pochopením.

Mnich č. 2: Jste velice šťastní a optimističtí

Je-li vám nejsympatičtější mnich číslo dva, jste velice šťastní a optimističtí jedinci. Vždy dokážete na svět nahlížet z pozitivní stránky. Optimismus je ale velice proměnlivý, je velice důležité, čím a kým se obklopujete, proto do svého okolí přijímejte pouze takové lidi a věci, které ve vás tento stav podporují. Stejně tak si potřebujete udělat v hlavně trochu pořádek, utřiďte si myšlenky a příležitosti se vám začnou otevírat.

Fotografie: Depositphotos

Mnich č. 3: Vidíte svět jako zvláštní místo

Pokud se ztotožňujete s usměvavým mnichem, nahlížíte na svět jako na zvláštní místo. Vše kolem je pro vás nástrojem ke zlepšení nejen svého života, ale i ostatních. Jste velice loajální ke svému životnímu stylu a nenecháváte svou upřímnost stranou jen proto, aby vás ostatní přijali. Máte velký talent, pokud jde o řemeslné práce. Vynikáte v malování i v ruční pracích. Máte ale problém s pochybnostmi, které vás udržují stranou. Musíte si více věřit.

Mnich č. 4: Řídíte se více rozumem než emocemi

Domníváte se, že rozum vám může pomoci dosáhnout lepších výsledků, proto vždy hledáte logická odůvodnění všeho, co ve svém životě děláte. Rádi čtete, objevujete nové věci, abyste zlepšili své znalosti pro konstruktivní komunikaci. Tím se ovšem často odlučujete od společenského života, abyste našli klid a ticho pro sběr dalších vědomostí. Každý potřebuje svůj osobní prostor, ale ujistěte se, že pro vás tento zvyk není spíše ke škodě než k užitku.

Mnich č. 5: Jste připraveni pro dosažení svých snů

Vaše sny jsou vám velkou motivací. Jste sebejistí a šťastní na své cestě za nimi. Vaším hlavním úkolem je však naučit se trpělivosti. Všechno se neděje pouze tehdy, když chcete, ale ve správný čas. Osud jde svým vlastním tempem a my ho můžeme jen následovat.

Fotografie: Depositphotos

Mnich č. 6: Jste velice organizovaní

Věříte, že svět potřebuje hodně změn a vy jste pro to odhodláni udělat cokoli. Klidně obrátit svůj dosavadní život naruby. Váš smysl pro zodpovědnost vás často nutí pracovat nad své možnosti. Proto je tak důležité, abyste se naučili nespěchat a podělit se o své povinnosti s ostatními. Váš život tak bude méně stresující.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]