Všechny děti vás budou milovat, pokud jim upečete tento báječný koláč

Dnes jsme si pro vás připravili jedinečný recept na báječný mléčný koláč. Opravdu doporučujeme ho vyzkoušet, protože něco tak dobrého a chutného jste ještě nejedli. Vaše děti, i ty sousedovic, si ho jistě zamilují a budou ho po vás chtít kdykoliv vás uvidí. Na nic tedy nečekejte a pusťte se do práce.

Koláč, který si zamilujete

Rád byste opět potěšili své chuťové buňky, ale nevíte jak? Děti na vás naléhají, abyste jim opět něco upekli? Pokud se vás tyto situace týkají, je na čase vzít osud pevně do rukou a připravit něco, po čem se budou všem sbíhat sliny. Existuje mnoho receptů na sladká jídla, resp. sladké koláče, ale ne všechny jsou tak jednoduché na přípravu, jako ten náš. Svou chutí si navíc omotá kolem krku všechny děti.

Pokud vás zajímá, čím je tento recept tak báječný, tak je to jeho jednoduchostí, rychlou a snadnou přípravou, chutí a vzhledem. Už jen když ho spatříte, musí se vám na něj začít sbíhat sliny. Jedná se o jeden z nejlepší receptů na mléčný dort, který kdy spatřil světlo světa.

Připravte si tyto ingredience

Nyní je potřeba podívat se na to, jak se tento koláč připravuje. Nemusíte se bát, že by příprava byla nějak náročná, právě naopak. Ingrediencí je jen pár a navíc je máte jistě doma, takže kvůli nim nemusíte nutně do obchodu. Koláč si tak můžete udělat kdykoliv, když na něj vy, nebo vaše děti, dostanete chuť. Pro přípravu budete potřebovat: 3 šálky mléka, 2 šálky mouky, 2 šálky rafinovaného cukru, 1 šálek másla a 4 vejce.

Postup nemůže být jednodušší

Máte-li vše připravené, neztrácejte čas a pusťte se do práce. Všechny ingredience vložte do mísy a pořádně je pomocí mixéru rozmixujte, dokud vám nevznikne konstantní hmota. Mixujte alespoň 1 minutu. Připravte si pekáč, který vymažte máslem a lehce posypte moukou. Těsto rovnoměrně rozprostřete na pekáč, potřete trochou másla a vložte do rozehřáté trouby. Pečte asi 40 minut do zlatohněda. Opatrně vyndejte z trouby, nakrájejte a podávejte. Přejeme dobrou chuť.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]