Vyberte si jeden ze šesti kamenů a zjistěte, co vaše volba říká o vaší osobnosti. Výsledkem budete zaskočeni

Fotografie: Depositphotos

Podívejte se na následujících šest kamenů. Který z nich vás okamžitě zaujal? Neřiďte se svou oblíbenou barvou, ale vyberte si ten, který se vám na první pohled zalíbil nejvíc.

Existují stovky testů, které nám umožňují určit naše osobnostní rysy. Na základě pozorování, vnímání nebo interpretace nás vedou v našem každodenním úsilí o introspekci. Objevte v tomto článku test 6 kamenů. Stačí si vybrat jeden z nich a dozvědět se o sobě více. Podívejte se na šest kamenů, které vidíte níže, a neprodleně si jeden z nich vyberte. Nevybírejte si svou oblíbenou barvu, ale kámen, který vás nejvíce přitahuje.

Fotografie: CanvaPhotos

Kámen č. 1: opál

Pokud jste si vybrali tento kámen, je to proto, že hledáte svobodu v hektickém životě. Zároveň cítíte potřebu odpojit se a najít klid na místě, které je příznivé pro introspekci a spiritualitu. Tato volba také dokazuje, že jste překonali mnoho překážek a jste nyní mnohem silnější a moudřejší! Jste také citlivý a jemný člověk.

Fotografie: Freepik

Kámen č. 2: malachit

Výběr tohoto kamene ukazuje, že se ve vašem životě chystají velké změny, zejména v citové oblasti. Je to ideální čas na to, abyste se zamysleli nad svými rozhodnutími a distancovali se od negativních lidí, kteří vás brzdí. Naučte se čas od času říkat „ne“, uvědomte si své vlastní potřeby a stanovte si hranice pro ostatní, abyste si zachovali pohodu.

Fotografie: Freepik

Kámen č. 3: sluneční kámen

Pokud vás tento kámen přitahuje, je to proto, že jste optimistický člověk, kterému budoucnost slibuje naději. Máte však tendenci nechat se ovládnout stresem a starostmi. Měli byste však vědět, že věci nemusí být vždy dokonalé. Naučte se jít s proudem života a snažte se co nejlépe nasávat léčivé teplo slunce.

Fotografie: Freepik

Kámen č. 4: mahagonový obsidián

Pokud vás tento kámen přitahuje, vaše podvědomí se vám snaží říct, že je čas skoncovat se starými způsoby a začít nový život. Snažíte se o dokonalost a cítíte se zklamaní, když se vám nedaří. Uvědomte si, jaké máte štěstí, že jste toho v životě tolik dokázali!

Fotografie: Freepik

Kámen č. 5: tyrkys

Pokud vás tento kámen přitahuje, buďte otevření vnějším zprávám, ať už pocházejí od rodiny, přátel nebo kohokoli, na kom vám záleží! I když se možná změnám dost bráníte, naučte se být přesvědčeni, že nové věci vám mohou přinést něco dobrého. Meditace vám pomůže soustředit se a zbavit se úzkosti. Nedovolte druhým, aby ovládali váš život, to můžete udělat jen vy!

Fotografie: Unsplash

Kámen č. 6: dalmatinský jaspis

Tento kámen naznačuje, že si rádi užíváte života a bavíte se! Neváhejte vyzkoušet nová dobrodružství a rozvíjet svůj společenský okruh. Musíte se také zbavit některých omezených přesvědčení založených na zkušenostech z dětství. Zbavte se minulých zranění a odpusťte si, abyste se mohli posunout vpřed a žít život, který si skutečně zasloužíte.

Fotografie: Fotografie: CanvaPhotos

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]