Vyberte si kotě, které vás na první pohled osloví a zjistěte o své osobnosti to, co pravděpodobně nevíte

Fotografie: Pexels

Psychologické testy jsou velmi oblíbenou aktivitou pro zkrácení dlouhé chvíle. Máme pro vás připraven jeden, který je nejen roztomilý, ale i velmi poučný.

Na základě naší volby se dá zjistit mnoho informací o nás samotných. Psychologické testy tohoto charakteru obvykle stojí na naší intuici. Do rozhodování není zapojeno přemýšlení, ale jen náš prvotní dojem. Na základě něj se dokážeme dozvědět spoustu zajímavých faktů o naší osobě.

Na následujícím obrázku je 6 roztomilých koťátek. Jediné co musíme,  je vybrat si to, které je nám nejvíce sympatické. Následně již stačí si podle přiděleného čísla přečíst, co toto kotě vypovídá o naší osobě. 

Fotografie: Canva

Koťátka s číslem 1 až 3 patří kreativním, ale i emotivním lidem 

Pokud vaše volba padla na první kotě v pořadí, jste introvertní člověk, který nevyhledává společnost a ani velký dav lidí. Pokud vás tedy někdo chce potěšit, rozhodně by vám neměl dávat lístky na koncert nebo festival. Tato volba o vás ale zároveň vypovídá, že v partnerství jste věrným společníkem.

Přítomnost neznámých lidí vám není příjemná, ba naopak, dostává vás do rozpaků. K regeneraci sil potřebujete samotu. Pokud je vám sympatické druhé kotě, značí to o vás, že stavíte zájmy druhých před své vlastní. Jste velmi citlivý a starostlivý člověk, ale zároveň také velký perfekcionista. Často vás naprosto rozhodí a rozruší i úplné maličkosti. Málokdy si dopřejete odpočinek, ale opak by se pro Vás měl stát samozřejmostí.

Fotografie: Pexels

Odpočinek totiž nejen potřebujete, ale také si jej zasloužíte. Třetí kočku si často vybírají lidé, kteří mají kreativního ducha. Nejsou rádi součástí davu, chtějí být jeho středem. Jedná se ale zároveň o velmi umělecky nadané lidi s častým sklonem k sentimentalitě. I když to tak nemusí na první pohled vypadat, ve skrytu duše jste velmi emotivně založený člověk.

Co o Vás vypovídá volba kotěte z druhé řady

Jestliže jste zvolili kočku s číslem 4, jste velmi veselý a otevřený člověk. Vaším jediným nedostatkem je neschopnost uspořádat si své věci, ale také svůj vlastní život. Máte ale úžasný smysl pro humor a ostatní lidé jsou moc rádi ve vaší společnosti.

Nebojíte se ukázat své pravé já a nesnášíte faleš a předstírání. Jste přesně ten typ člověka, který dokáže zvednout náladu všem ostatním za jakékoliv situace. Kočka číslo 5 vypovídá o tom, že jste velmi intuitivní a pozorní. Jste cennými společníky, protože máte neobyčejně vyvinutou schopnost poslouchat druhé. Toho si na vás okolí cení. 

Fotografie: Pexels

Je to až neuvěřitelné, ale dokážete vidět do ostatních lidí. Velmi často víte, co si druzí myslí a tato vaše vlastnost může na ostatní působit až děsivě. Ostatní si s vámi ale velmi rádi povídají, protože vždy dbáte i na jejich názor. Máte silné předpoklady k tomu, stát se dobrým psychologem.

Pokud vás nejvíce zaujalo poslední kotě, jste velmi cílevědomý člověk. Víte přesně, co chcete, a jste pro to ochoten/ochotna udělat cokoliv. Máte ale vysoké požadavky i na vlastní morálku a to vám často brání uvolnit se a dostatečně si užít přítomný okamžik.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]