„Moje manželka Karla zmizela bez jakékoliv stopy poté, co porodila krásnou dceru!“ V tu ránu se mužův život úplně změnil

Fotografie: Depositphotos

Po narození holčičky zůstal otec na její výchovu sám. Její matka totiž zmizela neznámo kam a už se nevrátila.

Když se má narodit miminko, většinou jsou rodiče velmi nadšení a nemohou se dočkat, až svoje dítě konečně pochovají v náručí. A je to naprosto normální. Trochu jinak to ale bylo v případě tohoto muže, který zůstal na výchovu svojí novorozené dcerky sám. Její matka totiž hned po porodu zmizela a nedala o sobě nikomu vědět.

Nejprve děti vůbec nechtěl

Když se podíváte na fotografii, uvidíte muže, který s láskou chová své dítě. Až to vypadá, že jim ke štěstí nic nechybí. Ale je to úplně jinak, než si můžete myslet. Fotograf Phillip Toledano se ve svých čtyřiceti letech stal poprvé otcem. A sám o sobě říká, že děti vlastně nikdy nechtěl. Když se mu narodila dcera Lulu, měl velmi smíšené pocity.

Když byl na porodním sále a sledoval, jak jeho dcera přichází na svět, měl zvláštní pocit. Nebyl si jistý, jestli ho právě zaplavila vlna lásky. Když se ho poté ostatní ptali, jak se cítí, nevěděl, co má odpovědět, i když se od něj očekávala jen jedna odpověď. A když se Lulu narodila, jeho žena Karla zmizela.

Fotografie: Pexels

Svoji dcerku miluje z celého srdce

Karla se bohužel dosud nikomu neozvala a Phillipovi i malé Lulu velmi chybí. Dítě zkrátka potřebuje oba rodiče a i když se Phillip snaží dát jí vše, moc dobře ví, že dříve nebo později bude potřebovat maminku. Ale svoji dcerku miluje z celého svého srdce, je nadšený ze všeho, co udělá, ať už jde o úsměv, nebo o kýchnutí. Často přemýšlí o budoucnosti, ale nechce, aby mu tyto chmurné myšlenky kazily dny.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*