Vyděšená matka Sára: „Kontrolovala jsem spící dceru pomocí chůvičky a spatřila jsem velmi děsivý detail“

Fotografie: Depositphotos

Lidé, kteří mají malé dítě, musí své potomky neustále hlídat. Tato maminka si na pomoc pořídila i chůvičku. Když ale jednou sledovala spící dítě, uviděla něco, co ji velmi vyděsilo. 

Někteří lidé jsou na své děti velmi opatrní a není se čemu divit. Děti jsou křehká stvoření, která potřebují neustálou péči rodičů. Většina rodičů proto hlídá svého potomka 24 hodin denně a pokud u něj zrovna nejsou, pozorují ho přes kameru. Tato maminka své dítě také hlídala při spánku přes chůvičku, ale najednou uviděla něco znepokojivého.

Žena svou dceru miluje nadevše

„Před rokem se mi narodila dcerka Viktorie, kterou jsem si velmi přála. V momentě, kdy příšla na svět, se mi úplně změnil život. Došlo mi, jaké mám priority, a také jsem si uvědomila, že svou dceru budu neustále hlídat, aby se jí nic nestalo. Když jsem si toto říkala, netušila jsem, že mě něco brzy velmi vyděsí,“ říkala mladá maminka Sára, jež vychovává s manželem malou roční dceru.

Sára zůstala s dcerou doma

„Jelikož manžel musel chodit do práce, aby naši rodinu alespoň někdo živil, zůstávala jsem s Viktorií sama doma a starala se o ni. Nebylo to pro mě nic náročného, protože moje dcera je hodné dítě, a já nemohla být šťastnější. Když jsem ji dávala spát, zvládala jsem udělat vlastní práci nebo domácí povinnosti a dceru jsem zatím hlídala přes chůvičku,“ sdělila Sára, která byla pyšná na svou rodinu.

Hlídání dítěte přes chůvičku

„Díky chůvičce jsem viděla, zda moje dcera spí, zda nebrečí ze spaní, nebo jsem viděla i to, že už se probouzí, a mohla jsem jít za ní. Kolikrát jsem si říkala, že tato moderní technologie je super, a nechápala jsem, jak to dělala moje maminka nebo moje babička, když nás museli hlídat. Jednoho dne mě ale tento přístroj velmi vyděsil,“ řekla maminka Sára, která se chystala vyprávět, co se stalo.

Maminka uviděla na chůvičce podivné obličeje

Když se Sára pořádně zadívala na chůvičku, všimla si něčeho podivného vedle hlavy své dcery. „Viděla jsem vedle hlavy své dcery dva obličeje. Jedna hlava byla u Viktoriina ucha a druhá byla trochu napravo od mé dcery.“ Sára si myslela, že je možná jediná, kdo tyto obličeje vidí, a tak pořídila snímek obrazovky a nahrála ho na sociální sítě.

U jejího příspěvku se poté nahromadily komentáře, ve kterých rodiče zmiňovali důvody, proč nemohli pořídit chůvičku pro své děti. Jeden z uživatelů se zmínil, že chůvičku musel vyhodit, protože neustále slyšel nějaké divné zvuky nebo viděl podivné věci, ale když přišel do pokoje za dítětem, nic tam nebylo.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*