Děti poprvé v životě viděly vydry a hned si s nimi chtěly začít hrát. Úžasnou podívanou natočila maminka

Fotografie: Pexels

Jakmile děti uviděly vydry, hned se jim tato zvířátka zalíbila. Samozřejmě, že nebyly venku, ale jeden soused je měl jako mazlíčky.

Dvě malé vydry Kotaro a Hana žily v Japonsku se svým starostlivým majitelem. Byly tak moc roztomilé, že se asi nenašel nikdo, kdo by se s nimi nechtěl pomazlit. Přece jen se nevidí moc často, aby někdo měl taková zvířata jako mazlíčky. Většinou se vám je podaří vidět tak maximálně někde v zoo, protože v přírodě jsou plachá a hodně se schovávají.

Neočekávaná návštěva

Majitel těchto vyder měl velký dům a jednoho dne k němu přijel jeho dlouholetý přítel s manželkou a třemi dětmi. Když návštěvníci dorazili, vydry byly zrovna nahoře v pokoji. Jenže byly opravdu velmi zvědavé na toho, kdo přišel, a tak se rozhodly, že sejdou schody a samy se podívají. Jakmile došly dolů, uviděly ročního chlapečka, jak je se zájmem pozoruje.

Fotografie: Pexels

Zvířata se zpočátku trochu bála, když uviděla novou tvář. Chlapec se ale brzy vrátil do pokoje za rodiči. Vydry ihned běžely dolů, ale chlapec opět přišel, protože je chtěl pozdravit. Moc se mu líbily. Chvíli na to s nimi začal mluvit a vydry se přestaly bát. Tak šly s ním do obývacího pokoje, podívat se na ostatní hosty.

Přestaly se bát

Nejprve si prohlédly každého člověka, který v obývacím pokoji byl, ale nejvíce se jim zalíbily právě děti. A ty z nich také byly úplně nadšené. Dokonce i nejmladší z nich, malé miminko, si se zájmem zvířátka prohlíželo. Nic už jim nebránilo v tom, aby si společně hrály. Děti byly ale nejvíce nadšené ze všech těch hraček, které vydry měly. Zkrátka jde vidět, že vlastně každé zvíře jde ochočit a mít ho za domácího mazlíčka.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]