Za dveřmi našla zastrčený dopis. Po přečtení ihned propadla panice. Na tuto chybu zloději čekají

Fotografie: Depositphotos

V dnešní době jsou lidé velmi obezřetní a k cizím lidem se obrací spíše s nedůvěrou. Tato žena se ocitla v situaci, kdy nevěděla, zda má věřit, nebo se mít raději na pozoru.

Žena jednoho dne nalezla za svými dveřmi zastrčený dopis. Jeho obsah ji velmi překvapil a nebyla si jistá, jak na tuto zprávu reagovat. Proto se svěřila v diskuzi na internetu, aby jí ostatní poradili, co má dělat. Posuďte sami, jak byste se v takové situaci zachovali. V dnešním světě opravdu není jednoduché důvěřovat někomu cizímu.

Za dveřmi na ni čekal prosebný vzkaz

Starší žena se svěřila v diskuzi na sociálních sítích se situací, v níž nevěděla, jak se zachovat. Jednoho dne, když přišla domů, našla za svými dveřmi složený dopis. Ten měla psát dcera předchozích obyvatel domu. Sama se v něm měla narodit a žádala tuto ženu, jestli by někdy nemohla přijít na návštěvu a zavzpomínat v jejím domě na své dětství.

Takový požadavek by mnoho lidí jistě ochotně splnilo a neviděli by na tom nic špatného. Tato žena však už byla starší, v domě žila sama a ke svému okolí byla značně nedůvěřivá. Napadlo ji, že ve skutečnosti může jít o trik nějakých zlodějů nebo násilníků, kteří se chtějí vloudit do jejího domu. Podezření ještě více zesílilo, když se nemohla na uvedené telefonní číslo dovolat. „Nechci strávit příštích pár dní jako na trní a pokaždé, když někdo zaklepe na dveře, být nervózní před otevřením,“ citoval ženu web Goniec.

Po dlouhých 7 letech dokázala rozlousknout záhadu zločinu, který jí tenkrát změnil život

Zloději se mohou vloudit pod různými záminkami

Její příběh rozdělil diskutující na dva tábory. Jedni si mysleli, že na tom není nic špatného, ale že by měla po dceři chtít vidět její rodný list, kde by mělo být uvedeno bydliště matky v době, kdy se narodila. Jiní ji důrazně nabádali, aby do domu rozhodně nikoho cizího nepouštěla. Vynalézavost zlodějů nezná mezí, a jak uvádí web Next, do domu nebo bytu se snaží vloudit pod různými záminkami.

zloděj
Fotografie: Freepik

Mohou se představit jako podomní prodejci. Někdy se převléknou za řemeslníky, jindy si „spletou patro“, když hrozí, že by mohli být přistiženi. A co vy? Pustili byste do svého domu někoho pod touto záminkou? Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o novém triku zlodějů s falešnými pokutami. Nenechte se připravit o peníze.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*