Pasažér natočil nevídané chování 2 spolucestujících na palubě letadla. Záběry obletěly internet

Fotografie: Depositphotos

Cestující byl v letadle svědkem veřejných projevů lásky zamilované dvojice, která se od sebe nedokázala odlepit po celou dobu 4hodinového letu.

Je tady jaro, teplé počasí, slunce a také láska ve vzduchu. Zamilovaní se procházejí ruku v ruce rozkvetlými parky a vysedávají na trávě. Někteří však svou lásku dávají najevo všude, kde se dá, například i v letadle, aniž by je zajímalo cokoli jiného, co se děje v jejich okolí. Veřejné projevy náklonnosti jim nejsou cizí a hranice pro ně neexistují. O tom se přesvědčil jeden z pasažérů, který dvojici natočil a sdílel na sociálních sítích, uvedl deník NewYorkPost.

Zamilovaná dvojice se nedokázala udržet

Pokud jste se někdy stali svědky toho, jak se zamilovaní drží na veřejnosti za ruce, objímají nebo líbají, není to nic oproti tomu, co se dělo na palubě 4hodinového letu PDA. Představte si, že sedíte v letadle a těšíte se na malebné výhledy hustých mraků, krajinu, která se vám čím dál tím více vzdaluje, a jen v klidu čekáváte, až přistanete v cílové destinaci.

Něco podobného prožíval cestující, jenž na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou @babyibeenajoint, ale netušil, že k letu dostane ještě něco navíc, jak zmiňuje web News18. Přes uličku společně s ním cestovala dvojice, která si užívala zřejmě čerstvé zamilovanosti. Muž se nedokázal soustředit na nic jiného, po celou dobu jeho pohled setrvával na mladém páru. Byl fascinován jejich veřejnými projevy lásky bez jakéhokoli studu.

Letadlo muselo neplánovaně přistát. Zápach psí hromádky byl pro cestující nesnesitelný

Podělil se o zážitek se svými sledujícími

Uživatel internetu se podělil o svůj bizarní zážitek na sociálních sítích. Podle něj se mazlili a tulili se k sobě. Jeden druhého neměl dost ani na vteřinu. Byli neoddělitelní. „Nemohu uvěřit, jaký mám v letadle výhled. Takhle to vypadalo celé 4 hodiny letu,“ uvedl muž ke svému příspěvku. Ten se okamžitě stal virálním, jak uvádí server IndiaTimes.

Dlouho na sebe nenechaly čekat ani pohoršené komentáře. Většina z nich dvojici odsuzovala. Nejen proto, že by to mohlo být okolí nepříjemné, ale že to především není ani bezpečné. Jiní si však rádi zavzpomínali na časy ze střední školy, kdy podobným způsobem prožívali mladou lásku.

Létání někdy může být skutečný adrenalin, ale často za to mohou právě cestující. Kvůli některým zcela zapomenete na ty stovky metrů volného prostoru pod vámi. Stejně jako tato žena, o níž jsme psali na SvětěKreativity, kterou po celou dobu letu obtěžoval pasažér vedle svým nevhodným chováním.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*