Zapomenuté dítě šokovalo zájemce o nemovitost. Nakonec ho adoptovali

Tento příběh šokuje. V domě, který si přišli prohlédnout našli zapomenuté dítě. To zde záměrně nechali předchozí obyvatelé. Patrně se o něho již nemohli, nebo nechtěli starat. A tak zvolili ten nejhorší a také nejkrutější způsob, který jenom mohli. Z nájmu se odstěhovali a dítě nechali v pokoji, ležet v postýlce.

 Štěstí v neštěstí

Jenom shodnou náhod se ho podařilo objevit v čas. A to proto, že si mladý pár přišel dům prohlédnout, jelikož uvažoval o koupi. Když vstoupili do domu, slyšeli podobné sténání. Ihned běželi tam, odkud zvuky vycházely. A zde našli zapomenuté dítě. Tedy spíše dítě opuštěné. Na první pohled bylo vidět, že na tom není zdravotně dobře a že zde musí být už několik dní.

Okamžitý transport do nemocnice

Tady šlo o minuty. Byla ihned zavolána záchranka, která se o dítě postarala. Nezbytná první pomoc byla poskytnuta na místě a poté bylo dítě převezeno do nemocnice. Lékaři si dlouho nebyli jisti, zda se jim povede ho zachránit. To se naštěstí povedlo. Dítě se nakonec povedlo zachránit, ale byla třeba delší rekonvalescence.

Chodili na pravidelné návštěvy

Pár, který děťátko našel ho chodil pravidelně navštěvovat. Moc dobře věděli, že přežilo jenom díky jim. A tak se starali o jeho zdravotní stav. Když se konečně zlepšil, tak měli nesmírnou radost, že s ním bude vše v naprostém pořádku. Následně se proto začali zajímat i to, co s ním bude dále. Tedy kam následně půjde.

Rozhodli se pro adopci

Jelikož se skutečné rodiče nepodařilo najít, bylo nutné dát děťátko do dětského domova. S tím se ale mladý pár nechtěl smířit. A tak se rozhodli, že požádají o adopci. Nebylo to samozřejmě nic jednoduchého a bylo třeba splnit mnoho požadavků. Nakonec však došlo k tomu, že se vše povedlo a že jim adopci úřady schválili. Zapomenuté dítě tak ve starém domě nenašlo smrt, ale skvělé milující rodiče, se kterými bude moci zažít dokonalé dětství i nádherný budoucí život.