Zdravá snídaně dodá energii, spálí tuky a sníží cholesterol

Jak má vypadat ideální zdravá snídaně? Podob může být několik, ale tato je rozhodně tou nejlepší. Proč? Je to jednoduché. Jelikož má mnoho pozitivních účinků na lidské zdraví. A pokud si myslíte, že svůj talíř naplníte různými dobrotami, tak se pletete. Tato zdravá snídaně má tekutou formu.

Tato zdravá snídaně má mnoho pozitiv

Pokud nechcete jít do práce hladoví a zároveň chcete prospět svému tělu, dobře si pamatujte, že tato zdravá snídaně je jednou z těch nejlepších. Je několik pozitiv, které v souvislosti s ní musíme zmínit. Hlavně potom to, že vám dodá energii na celé dopoledne a vy zvládnete vše, co je potřeba. Také skvěle nastartuje váš metabolismus, čímž podpoří fungování vašeho těla, ale i to, že díky ní budete rychle hubnout. Kladem je i vliv na snižování cholesterolu, což je u řady lidí celkem aktuální a také velmi důležitá věc.

Co budete potřebovat?

Podívejte se, z čeho se tato snídaně ve formě nápoje skládá. Určitě se nemusíte bát složitostí, jelikož v seznamu ingrediencí rozhodně najdete jenom to, co dnes běžně znáte. Nebude zde nic, co by vám bylo cizí nebo co by se nedalo sehnat ve většina obchodů. Konkrétně tedy bude potřeba toto:

  • 1 sklenice vody
  • 4 lžíce chia semínek
  • 1 šálek ovesných vloček
  • 2 lžíce medu
  • 1 lžička skořice
  • 2 lžičky citronové šťávy
  • 1 špetka soli

Příprava je hračkou

Příprava této snídaně není nijak složitá. Základem je ohřát vodu, ve které rozpustíte med, sůl a přidáte také skořici. Když teplota klesne, přidáte všechny zbývající ingredience. Následně promícháte, nalijete do sklenice a poté vypijete. Nic složitého. A co to udělá s vaším tělem, to budete moci dobře pozorovat už za několik málo dní. Stačí pouze tímto způsobem snídat pravidelně několik rán za sebou a hned pocítíte, že je to mnohem lepší volba a cesta, než byl váš předchozí stravovací plán.