Po 8hodinové směně našla zdravotní sestra za stěračem auta vzkaz od policisty, který ji rozplakal

zdravotní sestra
Fotografie: Freepik

Zdravotní sestřička zveřejnila na svém Facebooku, co se jí přihodilo, když po směně přišla ke svému autu. Vzkaz, který našla za stěračem, ji dojal k slzám.

Práce zdravotní sestry často není procházka růžovým sadem a směna, během níž jste neustále v poklusu a staráte se o pacienty, je únavná. Když k tomu máte ještě dvě malé děti, musíte se otáčet, aby se vše stihlo. A tak není divu, že tato zaneprázdněná sestra a maminka byla tak roztržitá, že nechala otevřené dveře svého auta, když přijela na noční směnu.

Zdravotní sestra spěchala a byla roztržitá

Missy Olsenová z americké Virginie pracuje v místní nemocnici jako zdravotní sestra. Jednoho večera se vydala na svoji osmihodinovou noční směnu. Své auto tak zaparkovala na parkovišti u nemocnice. Z roztržitosti však zcela nezavřela jedny zadní dveře. Neměla o tom nejmenší tušení a rychle odešla pryč, aby na svoji směnu přišla včas. Když se k ránu vrátila k autu, čekalo ji zde velké překvapení.

Za stěračem totiž našla zastrčený ručně psaný lístek: „Dobré ráno. Projel jsem kolem vašeho auta a všiml jsem si, že levé zadní dveře jsou otevřené. Zavřel jsem je, aby vám nikdo nevzal dětské autosedačky, zvlášť když jsou prázdniny hned za rohem. Nechal jsem tam dvě samolepky pro vaše děti. Pokud by vám na autě něco chybělo, rád se vrátím a pomohu vám. Hezký víkend. Důstojník Sacks.“

Všímavému policistovi poděkovala

Missy byla dojatá, když si tento vzkaz přečetla. Došlo jí, že kvůli své roztržitosti mohla přijít nejen o věci, které v autě měla, ale klidně i o celé auto. A to by pro ni rozhodně byla velká komplikace. Dobře si uvědomila, že ne každý by něco takového udělal, a rozhodla se, že policistovi veřejně poděkuje. Fotografii s ručně psaným lístkem tak dala na svůj Facebook a připojila k ní i poděkování.

„Děkuji vám, důstojníku Sacksi, a děkuji i všem ostatním policistům za všechnu práci, kterou děláte. Dokonce i pro unavenou zdravotní sestru a zmatenou a vyčerpanou mámu,“ napsala Missy. Po této zkušenosti už si určitě dá větší pozor, aby se jí nic podobného nestalo. Na nadcházejících prázdninách si snad trochu odpočine a nabere čerstvé síly. Zvládat náročnou práci a ještě péči o děti opravdu není jednoduché.

Zdroj: Dagens

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*