Ze starého svetru vytvoříte spoustu módních doplňků. Stačí pouze pár jednoduchých úprav, které zvládne každý

Máte doma starý svetr, který už neunosíte a je vám ho líto vyhodit? Tak se podívejte na to, jak se dá využít. Pokud si myslíte, že už bude jenom na vyhození, tak se pletete. Udělejte několik úprav a uvidíte, že z něho vytvoříte něco naprosto úchvatného.

Postačí nůžky, šitíčko a tavná pistole

Myslíte si, že musíte být módní návrhářkou nebo zkušenou švadlenou, aby se vám povedlo vytvořit si něco dokonalého? Tak tomu skutečně být nemusí. Plně postačí jenom trochu zručnosti a můžete se pustit do práce. A co k tomu? Jenom ostré nůžky, šitíčko a tavnou pistoli. Potom postačí pár střihů, dále několik slepených míst a zašité roztřepené okraje. A je hotovo. Pokud nevěříte, video vás přesvědčí o opaku. Postupujte podle návodu a vyrobte si něco, co vám bude každý závidět.

Ze starého svetru vznikne mnoho módních kousků

Jaké jsou ty nejzajímavější a také ty nejjednodušší, které si budete moci snadno vyrobit doma? Zkuste třeba čepici nebo podkolenky. Na obojí vám postačí jenom jeden starý svetr. Z jeho základu si pomocí několika pohybů a několika střihů vyrobíte čepici, která vám na podzimní období přijde vhod více než kdy jindy. A co z rukávů? Ty snadno upravíte a obléknete na nohy. Budou z nich velmi povedené, a hlavně i hřejivé podkolenky.

Inspirujte se od této dívky

Blogerka není ve světě módy absolutně žádným nováčkem a už dlouhodobě ukazuje, že stačí jenom několik minut vašeho času, pár věcí a nápad a rázem můžete nosit něco, co nikdo nemá. Nevěříte? Tak se podívejte, co vzniklo z již nenošeného pestrobarevného svetru.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]