Žena má 11 dětí a toto není konečné číslo. Jejím snem je meta, ze které se jiným matkám dělají vrásky na čele

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena je v pouhých 23 letech matkou 11 dětí a manželkou 56letého milionáře a nehodlá se zastavit. Využila služeb deseti náhradních matek, plánuje mít více než 100 dětí.

Christina Ozturk se před několika lety na dovolené v Gruzii seznámila se svým manželem Galipem. Padesátiletý muž okamžitě propadl kouzlu mladé ženy, která pocházela z Ruska a měla již vlastní šestiletou holčičku z předchozího vztahu. Galip měl už děti dospělé. O několik měsíců později se s ní rozhodl oženit. Dnes oba žijí ve spokojeném manželství. Spojila je nejen láska na první pohled, jak o své romanci hovoří, ale také touha mít skutečně velkou rodinu. A slovo „skutečně“ je zde opravdu namístě.

Žena, o které vždy snil

O své ženě Galip, realitní magnát, říká, že „se s ní žije nejsnáze“. Dodává, že je vždy usměvavá, ale zároveň „tak plachá a tajemná“. Christina říká, že když se poprvé setkali, byla to láska na první pohled. Galip je pro ni „rádcem, průvodcem a pohádkovým princem“. Galip pokračuje v chvále a říká, že Christina je žena, o které vždycky snil. „Je to diamant, nikdy jsem neviděl tak čisté a laskavé srdce, jako má ona,“ dodává zamilovaný milionář.

Hned po svatbě plánovali Christina a Galip rozšířit svou rodinu. Obě hrdličky prý totiž odjakživa snily o velké rodině. Christina porodila svou nejstarší dceru Viku, když jí bylo pouhých 17 let. Když se manželé rozhodli pro další děti, zvolili cestu náhradního mateřství. Pár se rozhodl využít již nejméně 10 náhradních matek.

Za 10 měsíců 10 dětí

Jejich první dítě, Mustafa, se narodilo 10. března 2020. Poslední z 11 dětí se narodilo 16. ledna 2021. V rozhovoru pro DailyMail Christina prozradila, že chce mít více než 100 dětí. Dodala: „Nevím, kolik jich nakonec bude, ale rozhodně neplánujeme zůstat u deseti.“ Toto přání sdílejí i rodiče, kteří mají 21 dětí. Aby mohla zvládnout velkou rodinu, je 23letá žena odhodlána k bezchybné organizaci. Využívá pomoci několika chův, které sledují každý detail života deseti dětí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rock&Pop Paraguay (@rockandpoppy)

Nejsou v kontaktu s náhradními matkami

Zatímco v některých případech je náhradní matka členem rodiny „zamýšlených rodičů“, Christina a Galip zaplatili za jednu náhradní matku 9 707 dolarů, tedy více než 210 000 korun. V domovském státě Christiny a Galipa, v Gruzii, je náhradní mateřství povoleno od roku 1997. Dítě je automaticky předáno rodičům ihned po narození, přičemž matka nemá na dítě žádná práva.

Christina si pečlivě vybírá každou ženu, která její dítě odnosí. Před inseminací ji nutí podepsat doložky a dbá na to, aby měla bezvadný životní styl. A to vše, aniž by s ní kdy přišla do přímého kontaktu. „Klinika je spojovacím článkem mezi námi a náhradní matkou. Nikdy jsme se s ní nesetkali, abychom předešli případným problémům po porodu,“ vysvětluje Christina. Navzdory všem opatřením si jedna z náhradních matek chtěla dítě po narození ponechat. Na dítě však neměla žádná práva a byla povinna ho vrátit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Galip Öztürk (@galipozturkofficial)

Co je náhradní mateřství

Pokud chcete využít služeb náhradní matky, ať už proto, že nemůžete mít děti, nebo proto, že by se matka ráda vyhnula omezením spojeným s těhotenstvím, existují dva scénáře. Náhradní matka daruje svá vajíčka nebo je poskytne „zamýšlená matka“. V tomto případě se jedná o biologickou matku dítěte. V České republice je náhradní mateřství povoleno a ošetřeno zákonem.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]