Žena rozřízla svou pohovku ve snaze najít dálkové ovládání. To, co našla uvnitř, jí nahnalo husí kůži

Fotografie: Depositphotos

TikTok je platforma, kde uživatelé sdílejí videa na nejrůznější témata, často s překvapivým obsahem. Nedávno se stalo virálním video obsahu pohovky mladé ženy.

Tato žena se rozhodla rozříznout svou pohovku, aby našla ztracené dálkové ovládání. To, co objevila uvnitř nábytku, ji naprosto ohromilo. Kacie, která na svém tiktokovém profilu @kacieandco často sdílí rady pro mladé rodiče, tentokrát překvapila své sledující nahrávkou s trochu jiným obsahem. Při hledání dálkového ovladače, který spadl do zadní části pohovky, se rozhodla použít nůž a rozříznout opěradlo.

Nečekané jednání mělo následky, které boří internet

To, co našla uvnitř, ji šokovalo. Místo jednoduchého nálezu dálkového ovládání objevila hromadu různých věcí, které se v pohovce nahromadily během let. Mezi těmito předměty byly například mince, hračky, propisky, staré účty a dokonce i několik zapomenutých sladkostí. Celý objev sdílela se svými fanoušky na svém tiktokovém profilu.

Tento nečekaný objev ji zanechal v úžasu, protože neměla tušení, že se všechny tyto věci skrývají uvnitř jejího nábytku. Video se rychle stalo virálním a získalo tisíce zhlédnutí a komentářů. Mnoho uživatelů sdílelo své vlastní zkušenosti s podobnými nálezy v domácnosti, jak uvedl server Goniec.

Za pár korun si koupila zdánlivě obyčejnou vázu. O pár měsíců později při návštěvě muzea jí spadla brada

Komentáře se množí neuvěřitelnou rychlostí

Někteří z komentujících se podělili o příběhy o ztracených předmětech, které po letech našli na nečekaných místech, zatímco jiní vyjadřovali údiv nad tím, kolik věcí se může v nábytku hromadit. Kacie sama byla reakcemi na své video překvapena. „Nikdy bych nečekala, že takový obyčejný úkol, jako je hledání dálkového ovládání, může vyvolat tolik zájmu,“ uvedla.

@kacieandco Ya’ll asking for the original sound… brace yourselves. Part 2 coming soon!! #cesareansectional #momlife #ew ♬ original sound – Kacie

Její nahrávka však dokázala nejen pobavit, ale také upozornit na to, jak snadno mohou věci v domácnosti zmizet a zůstat neobjeveny po dlouhou dobu. Pokud jste někdy ztratili něco důležitého, možná je čas prozkoumat skrytá zákoutí vašeho nábytku – nikdy nevíte, jaké poklady můžete najít. K nečekanému objevu může ale dojít i během rekonstrukce, to se stalo muži v příběhu deníku SvětKreativity, který objevil mamutí kosti při rekonstrukci vinného sklepa.

 

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*