Žena sdílí pocity z krásného manželství smíšené orientace. Pro mnohé nepředstavitelné spojení může být realitou

Fotografie: Freepik

Každý člověk se může svobodně rozhodnout, jaký chce mít styl, co chce studovat nebo jakou bude mít orientaci. Žena se rozhodla vzít si muže, který jí oznámil, že je gay.

V dnešní době není žádnou novinkou, že existuje více sexuálních orientací. Nejsou pouze heterosexuálové, ale jsou i homosexuálové a bisexuálové. Každý si může svobodně zvolit, jaká bude jeho sexuální orientace. Do situace, v níž  se řešila sexuální orientace, se dostala i žena, která v kostele potkala zajímavého muže.

Potkali se v kostele

Mladá žena Brynn byla v kostele, když si zde všimla vysokého muže s kudrnatými vlasy. Vyzařovala z něj pozitivní energie a měl nakažlivý úsměv. Na tomto místě ho potkávala i několik dalších týdnů, ale stále se mu vyhýbala. Jednoho dne odcházela k autu a tento sympatický muž si s ní přišel povídat. Jmenoval se Matthew a ihned se začali bavit o knihách. Zjistili, že mají mnoho společných zájmů. Také se shodli na tom, že jim oběma záleží na genderové rovnosti, a vypadalo to, že k sobě chovají velké sympatie. Vyměnili si telefonní čísla a každý se zase vydal svou vlastní cestou.

Fotografie: Pixabay

První rande nedopadlo dobře

Po několika týdnech se tento pár rozhodl vydat se na první rande. To však dopadlo jinak, než oba dva očekávali. Mělo se jednat o skupinovou schůzku, ale došlo k několika omylům. Z tohoto důvodu na tomto rande zůstala navíc i další kamarádka Matthewa. Ta dávala Brynn silně najevo, že má o Matthewa velký zájem a že je jenom její. První rande tedy nedopadlo vůbec dobře.

Druhé rande dopadlo lépe

Po nějaké době se Brynn rozhodla, že přepošle Matthewovi vtip s Harry Potterem. Na to Matthew zareagoval a znovu se zeptal, zda by nešla na rande, ale tentokrát opravdu jen oni dva. Brynn se rozhodla dát tomuto vztahu ještě jednu šanci a vyrazili společně ven. Tentokrát bylo rande opravdu krásné, neustále si povídali a zažívali nádherné společné chvíle.

Fotografie: Unsplash

Po několika schůzkách se ocitli v obýváku na gauči a dlouze si povídali. Najednou Matthew prohlásil, že je gay. Brynn nebyla příliš překvapena, nijak ji to nezaujalo. Necítila se ohrožena tím, že není heterosexuál. Bylo pro ni podstatné, že s ní chce trávit svůj čas.

Začali spolu chodit, ale ne na dlouho

Během několika dalších měsíců spolu trávili hodně času a vytvářelo se mezi nimi velké pouto. Na tuto pozornost a všechny společné chvíle se Brynn velmi upnula, a tak ji velice zaskočilo, když se s ní Matthew rozešel. Po této události se cítila zničená a nechtěla už nikdy takový pocit zažít znovu. Po čase si našla nového přítele. S Matthewem byla stále v kontaktu a i on si našel přítele. Pro ni to byla pozitivní zpráva, protože chtěla, aby žil plnohodnotný život.

Vzájemné sympatie se objevily znovu

Za několik měsíců potřebovala pomoct se stěhováním a napadlo ji poprosit Matthewa i současného přítele. V momentě, kdy se znovu setkali osobně, to mezi nimi zase zajiskřilo. Byla naštvaná na všechny krabice a v danou chvíli chtěla všechen čas věnovat pouze Matthewovi. Poté, co se rozloučili, se jí její přítel zeptal, proč není s Matthewem, když se k sobě tolik hodí. Tato otázka jí připadala podivná, ale brala její bývalý vztah jako ukončený.

Fotografie: Freepik

Když se Brynn nastěhovala do nového bytu, Matthew se ozval. Nadhodil, že by se rád sešel a začal znovu. Z toho byla celkem zmatená, ale opět souhlasila. Vařili společně večeři a oba cítili, že je mezi nimi pouto. Než dodělali dezert, zavolal Matthew své matce, aby mu poradila s receptem. Ta pronesla větu o Brynn a v tu chvíli Brynn věděla, že obnovení vztahu myslí Matthew opravdu vážně. Věděla, že když o ní mluvil už i se svou matkou, není to jen tak.

Po společném cestování přišla svatba

Rozhodli se znovu obnovit vztah a začali spolu chodit. Cestovali po světě a užívali si vzájemné chvíle. Jednoho dne se vydali i do Utahu, kde se vzali. Aby jejich vztah fungoval správně, začali chodit i na párové terapie, díky nimž se spolu mají hezky a umí najít společné řešení různých problémů.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Matthew Nielson (@mgserengeti)

Podle slov Brynn to však neznamená, že často nepřemýšlí nad tím, zda dokáže Matthewa uspokojit ve všech směrech. Někdy si říká, zda by její manžel nebyl šťastnější s mužem, a v hlavě se jí vytvářejí různé myšlenky, když si není jistá. Matthew ji však potěšil tím, když jí řekl, že Brynn ho nikdy neomrzí.

Založili spolu rodinu

Právě teď žijí společně v Michiganu a mají dvě dcery. Jedna holčička se jmenuje Guinevere a je jí 1 rok. Druhá se jmenuje Amandine a jsou jí 2 roky. Manželé spolu žijí v monogamním vztahu a jsou spolu šťastní. Svůj příběh se rozhodli sdílet na internetu. Mají v plánu se sociálním sítím věnovat i nadále. Chtějí lidem ukázat, že i manželství se smíšenou orientací může fungovat.

Zdroj: LoveWhatMatters

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]