Žena sjela při dopravní nehodě z útesu. Hodiny čekání se nakonec proměnily na dny

Fotografie: Depositphotos

Na silnicích se denně stávají dopravní nehody, ale některé jsou tragické, a navíc končí smrtí. Tato žena sjela autem z útesu, utrpěla mnoho zranění a celou dobu se modlila, aby ji někdo našel.

Jakmile je někdo delší dobu nezvěstný, mnoho lidí ani neočekává, že by se daný člověk ještě našel živý. V některých případech se ale stává, že ztracenou osobu naleznou jen díky velkému štěstí. Podobně tomu bylo i u této ženy, jež sjela ze silnice kvůli zvířeti a dopadla se svým autem pod útes, kam lidé vůbec nechodí.

Žena se snažila vyhnout zvířeti na silnici

Mladá Angela Hernandez zažila ve věku 23 let velkou autonehodu, která pro ni naštěstí dopadla dobře. Jednoho dne jela do Kalifornie a zničehonic se na cestě objevilo zvíře. Angela se chtěla zvířeti vyhnout, a proto strhla volant do strany. Kvůli tomu však spadla se svým autem z 60 metrů vysokého útesu. Na celou situaci si příliš nepamatuje, ale vzpomíná si, že jakmile se probudila, byla po kolena ve vodě a cítila, že je ve velikém nebezpečí. Začala panikařit, že je v oceánu, a poté upadla do bezvědomí.

Angela stále dokola omdlévala

Jakmile se probrala z bezvědomí, podívala se nad sebe a uviděla, že spadla pod útes na pláž a kousek od ní je voda. Střecha jejího auta byla zcela utržená a auto bylo v hrozném stavu. Sama Angela cítila, že je velmi zraněná a všechno ji bolelo. Zdálo se jí, že přežila jen velkým zázrakem, a tak se z posledních sil pokusila z vozidla dostat. Naštěstí s sebou vozila v autě nůž a díky tomu se dokázala dostat ze sedačky a následně i z auta. K tomu musela rozbít postranní okénko, kterým se nakonec protáhla ven.

Ve chvíli, kdy se ocitla mimo auto, znovu omdlela, protože každý pohyb pro ni byl velmi náročný a opravdu bolestivý. Po probuzení jí došlo, že je ve velkém nebezpečí, a netušila, co bude dělat. Jediné, co viděla, byla 60 metrů vysoká skála, její rozbité auto a oceán. Velice brzy si uvědomila, že ji na tomto místě pravděpodobně nikdo nenajde a že má malou šanci na to, aby ji někdo zachránil. Na tomto místě byla 7 dní, což pro ni byl nejhorší zážitek v životě, ale nechtěla zemřít.

Bojovala o svůj život, ale ztrácela naději

Jakmile Angela poprvé vstala ze země, ucítila velice silnou bolest v ramenou, bocích, zádech a stehnech. Uvědomila si, že pokud vydrží dlouho, možná ji někdo najde. Jako první začala řešit, jak získat pitnou vodu. Nakonec našla řešení, díky kterému s velkou pravděpodobností vydržela takto dlouho při životě. Začala zachytávat kapající vodu z kamenů a mechu. Každý den se modlila, aby ji někdo našel, a celé dny pozorovala auta projíždějící nad ní. I přes volání o pomoc ji přes hluk oceánu a aut nikdo neslyšel.

Angela se dočkala záchrany 7. den

Jednoho dne se na ni pravděpodobně usmálo štěstí, protože ji na pláži našli dva manželé, kteří hledali vhodné místo k rybaření. Nejprve si všimli nárazníku a poté i vozidla. K autu se přibližovali s velikou nejistotou, protože očekávali mrtvá těla. V momentě, kdy procházeli po pláži, viděli pouze úlomky z vozidla a nemysleli si, že by někdo mohl přežít. Jakmile obešli útes, všimli si ležící ženy.

Byla ve velmi špatném stavu. Našli jsme ji dehydratovanou, celou spálenou od slunce a zraněnou,“ popsali manželé situaci, kdy našli Angelu. Podle muže vypadala Angela jako čert, ale když si jich všimla, byla velmi šťastná, že ji konečně někdo našel. Manželka běžela rychle pro pomoc a muž zůstal u zraněné ženy. Na místo po chvilce dorazili i záchranáři, kteří se k Angele dostávali po laně.

Zraněnou ženu odvezli do nemocnice

Až v nemocnici Angela zjistila, jak na tom je zdravotně. Její stav byl vcelku vážný a byla jí diagnostikována 4 zlomená žebra, zlomená klíční kost, krvácení do mozku, vzduch v hrudní dutině (pneumotorax), popraskané cévky v očích a mnoho dalších zranění. Angela byla velmi vděčná, že k ní Bůh přivedl manželský pár, který ji nakonec zachránil. Tento příběh by měl být inspirativní pro všechny lidi, aby si uvědomili, že by měli za svůj život bojovat i v těžkých situacích a nevzdávat se.

Zdroj: abc7news

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]