Malý chlapec rozbil cizí auto na ulici, ale zanechal upřímný vzkaz. Policisty velice zaskočil, nic takového ještě neviděli

Fotografie: Freepik

Příběh o malém chlapci, který zanechal škodu na zadním skle u auta, se stal rychle virálním. Stal se inspirací pro dnešní mladou generací, která bývá občas neohleduplná. 

Téměř každý z nás se někdy musel potýkat s materiálními škodami. V běžných případech se jedná o škrábance na dveřích auta nebo třeba rozbité okno. Někdy je to naše chyba, jindy se to stane nám. Pokud jste ale na vině třeba Vy, je vždy dobré si to upřímně přiznat. Mnozí dospělí si mohou z jednání tohoto dítěte vzít příklad.

Převzal za svoje činy plnou zodpovědnost

Alejandro ze Španělska ukázal mnoha dospělým, jak by měla vypadat omluva za provedené škody. Nešťastnou náhodou rozbil okno auta a převzal za to plnou zodpovědnost. Garáž Talleres Cauro v Palomares del Río, minulý rok sdílela tento příběh na sociálních sítích, protože takový případ se jen tak nevidí.

Po své škodě zanechal vzkaz

„Ve městě máme nejen vandalismus, ale jsou zde i děti, které byly dobře vychovány jako tento chlapec. Dnes jsme začali s běžnou prací, našli jsme zákazníkovo rozbité okno na autě a tento vzkaz“, vzkázal místní zaměstnanec. Velké poděkování patří také rodině, jelikož za gesto tohoto chlapce vypovídá o mravné výchově.

Mladý chlapec si zaslouží uznání

Chlapec zanechal vzkaz, který zněl: „Omylem jsem rozbil okno u Vašeho auta. Jmenuji se Alejandro a moc mě to mrzí“, s telefonním číslem své matky a otce. Drtivá většina komentářů, chlapce chválila za jeho upřímnost. Někteří však o jeho verzi pochybovali a měli podezření, že nechal jen poznámku, protože byl chycen. Pořád lze ale konstatovat, že vzal odpovědnost na sebe a za to si rozhodně zaslouží uznání, vzhledem k dnešní mladé generaci, která bývá mnohdy nemorální.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]