Ženu zapálil její přítel, aby se pomstil: „Probudila jsem se s tělem v plamenech, nyní vypadám jako z jiného světa“

Fotografie: Hasiči Praha

Lidé se obávají různých druhů neštěstí a také smrti samotné. Tato dívka sice měla štěstí, že přežila útok svého přítele, ale ponese si následky celý život. Nyní se chce naučit znovu žít.

Vztahy jsou někdy velmi složité a lidé občas nemohou najít společnou řeč, aby spolu dokázali vycházet dlouhodobě. Někdy se stává, že se pár rozejde a po chvilce se k sobě opět vrátí. Tato metoda však nefunguje úplně u všech, protože v tomto případě skončil vztah tragédií, kvůli níž si slečna prošla peklem.

V mládí se špatně zamilovala

Když se podíváte na lidi okolo sebe, můžete si všimnout, že každý pár je úplně jiný. Někteří lidé se k sobě chovají velmi hezky a v dalším vztahu jsou obvyklé hádky, neshody a mnoho ošklivých incidentů. Avšak i přes tyto špatné chvilky se k sobě lidé dokážou vrátit a pokusit se o nápravu vztahu.

Mladá dívka jménem Nancy se v 18 letech zamilovala do chlapce, se kterým nezažívala příliš hezké momenty. Mnohokrát se rozešli a poté se k sobě znovu vrátili, ale nikdy to nebyl ideální vztah. Nancy se nakonec rozhodla, že dokáže žít i bez svého přítele, a chtěla si najít někoho jiného. Jednoho dne jí však její bývalý přítel napsal, aby si dali večeři a naposledy si promluvili o všem, co se stalo.

Přítel se choval zvláštně

Společně se svým bývalým přítelem si Nancy zašla na večeři a nakonec ji také doprovodil domů, kde se naposledy objali, a když se loučili, řekl jí přítel divnou větu. „Uvidíme se na druhé straně,“ pronesl a odešel k sobě domů. Nancy to připadalo trochu divné, ale nakonec šla spát.

Fotografie: Pexels

Nancy se probudila v plamenech

V noci měla Nancy dojem, že se jí to pouze zdá, ale jakmile se jí podařilo probrat, zjistila, že se nachází v plamenech, a poté si už nic nepamatuje. Její matka dosvědčila, že viděla, jak chlapec utíká od domu, a bylo tedy jisté, že to Nancy udělal on. Nancy měla popálených 35 % těla a strávila 2 týdny v kómatu. Měla popáleniny na obličeji, krku, pažích, hrudníku, břiše a rukou.

Jakmile se po 2 týdnech probrala, vzpomněla si ihned na to, co jí její bývalý přítel řekl naposledy, a uvědomila si, že je viníkem on. Dalších 9 měsíců se nehnula z domu a trápila se v depresích. Jednoho dne se ale koukala na televizi, kde moderátor říkal, že dobrým lidem se stávají špatné věci, jelikož se zvládnou postavit znovu na nohy a jít dál.

Chuť znovu žít

Nancy v tu chvíli došlo, že se nemůže neustále schovávat, a začala opět žít. Jakmile poprvé vyšla z domu, vzala si na sebe dlouhý kabát, klobouk a celkově byla oblečená tak, aby hlavně skryla své jizvy. Její bývalý přítel se snažil o to, aby žila hrozným životem, ale naštěstí jí brzy došlo, že nejlepší pomstou bude žít naplno.

Fotografie: Pixabay

Nyní nemá problém se fotit na sociální sítě, a dokonce zkouší internetovou seznamku, aby se mohla seznámit s někým, kdo ji přijme takovou, jaká je. Chce si najít lásku a založit rodinu. V současnosti je na své jizvy hrdá, protože značí příběh, kterým si prošla.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]