Zjistěte, jaká je vaše krevní skupina. Dokáže ovlivnit více, než si myslíte

Krevní skupina je důležitá nejenom při příjmu transfuze. Ovlivňuje i to, jací ve skutečnosti jste. Zjistěte tu svou a dozvíte se mnoho o svých vlastnostech a také o vašem chování. Mnoho lidí po tomto zjištění potvrdilo, že to, jak se chovají má na svědomí skutečně jenom krev, která jim koluje v žilách. Víte svou krevní skupinu?

Krevní skupina A

Máte právě tuto krevní skupinu? Pokud ano, tak jste osobou, pro které je často nejdůležitější splnit úkol, který dostane. Jste také osobou, která chce mít, pokud možno vše perfektní. I proto než něco uděláte, tak nad tím také velmi často přemýšlíte, zda je to správné. Někdy až moc řešíte své vlastní úkoly a věci a o to méně se stýkáte s ostatními, kteří na vás mohou mít názor jako na samotářskou osobu.

Pokud si na něčem zakládáte, tak je to především úcta, stejně jako se jedná o pravdomluvnost a také upřímnost. Takoví jste a stejné očekáváte od ostatních. Důležitá je ve vašem životě také láska. Hledáte vždy a jenom vážný vztah, který chcete navazovat s někým, kdo je podle vás dokonalý.

Krevní skupina B

Pokud máte tuto krevní skupinu, tak můžete klamat tělem. Mnohdy působíte drsně a hrubě, ale ve skutečnosti jste citlivou osobou, které není cizí ani něha. Slabost nedáváte najevo, a tak ji často ani netolerujete u ostatních. Máte velké požadavky jak na sebe samého, tak i na ostatní. Z toho může pramenit také celkový nedostatek tolerance.

Pokud se cítíte v něčem vinni, snažíte se to odpracovat a vyjít jiným lidem vstříc. Někdy to přeháníte až moc, což se negativně podepisuje na vašich osobních vztazích, i na vztazích na pracovišti. Co dále může vadit v osobním životě, to je přehnaná a také bezdůvodná žárlivost.

Krevní skupina AB

Je to právě ta vaše? Pokud ano, jste osobou, která si výrazně zakládá na emocích. Mnoho věcí řešíte a dáváte jasně najevo veškeré své pocity. Více než na realitu hledíte spíše na vaši intuici a na to, co vám říká něco uvnitř vás. Z toho mohou pramenit možné chyby, ale třeba také problémy, nebo deprese. Je lepší začít se více zaměřovat na váš úsudek.

Když něco řeknete, ne vždy si za tím stojíte a není u vás výjimkou, že změníte názor. A to nejenom pokud je ten druhý logičtější a správnější. V životě jste takzvaně flexibilní a nedělá vám problém přizpůsobit se tomu, co je potřeba. A to jak v práci, tak i v osobním životě. V obou případech to znamená, že s vámi mohou ostatní manipulovat.

Krevní skupina O

Poslední krevní skupinou je ta s označením číslice nula. Kdo ji má, o tom se může říci, že v jeho životě hrají hlavní roli emoce a také prožitky. Jde však o člověka, který se umí i adaptovat, ale stále si v sobě nechává kus sebe a svých názorů. Velmi často má dobrý vztah s ostatními lidmi, bez ohledu na to zda jde o pracoviště, nebo také o okruh rodiny, popřípadě přátel.

I když jsou lidí s touto skupinou emočně založeny, nezapomínají na svůj mozek. Když je potřeba, nastartují ho naplno. A tak bývají dobrými vedoucími pracovníky, ale i podnikateli. Jejich kroky mají smysl a také logiku. Kdo se neuplatní v tomto oboru, tak obvykle skončí v tom uměleckém, kde je místo jeho mozkových funkcí využita jeho kreativita a nápaditost.