Fenka zlatého retrívra si myslí, že pantofle jsou její malá štěňátka. Páníček natočil velmi dojemnou reakci

Fotografie: Depositphotos

Dvouletá fenka všem ukázala, kolik lásky v sobě má, když si roztomilé pantofle spletla s malými štěňátky. Opravdu krásné.

Zvířecí láska někdy opravdu nezná mezí. Nikdo vás nikdy nebude milovat více, než váš pes, protože jste pro něj nejlepší lidé na celém světě. Tato fenka ale všem ukázala, že v sobě má více lásky, než si kdokoliv mohl myslet. Její majitelka si totiž pořídila roztomilé papuče a ona si myslela, že jsou to malá štěňátka. Podívejte se sami.

Byla z papučí zmatená

Emma Chow si pořídila dvouletou fenku zlatého retrívra Molly. Její video, ve kterém se fenka vítá s párem nových papučí, se stalo na internetu velmi oblíbeným. Molly byla z papučí na začátku velmi zmatená a snažila se zjistit, jestli jí neublíží, jestli jsou její kamarádi. Na její tváři můžete vidět údiv, ale poté si lehne, aby jim ukázala, že jim neublíží.

Vypadalo to, jakoby si myslela, že jsou to skutečná malá štěňátka a ona se o ně chtěla postarat. A její majitelka ji v tom samozřejmě nechala, protože to bylo velmi rozkošné a také krásné. Pejsci dokážou vždy něčím překvapit a toto je právě ten okamžik. Emma z jejího chování byla naprosto unešená a z toho důvodu to také natáčela.

Video je velmi oblíbené

Nakonec si ale fenka nejspíš uvědomila, že pantofle nejsou živá štěňátka. Spíše začala přemýšlet o tom, jestli by se jí něco stalo, kdyby si s nimi začala hrát nebo je dokonce kousat. Toto video se stalo na internetu během chvilky velmi populárním a za několik dní se dokonce i objevilo v televizi. Fenka má na svém Instagramu více než 43 000 sledujících. Podívejte se na video sami.

Zdroj: Daily Mail