Maminka natočila veselou reakci batolete na první ochutnání zmrzliny. Nejde ji popsat slovy

Fotografie: Stacy Verge / Creative Commons / CC BY-NC

Dítě ještě nikdy nemělo ani trošku zmrzliny, a tak vůbec netušilo, co má čekat. Jakmile ale ochutnalo, už nechtělo přestat jíst.

Ten, kdo má dítě, tak moc dobře ví, že je velmi těžké ho někdy uhlídat. Chce totiž všude být, všechno ochutnat a celkově je někdy až moc rychlé. Rodiče této holčičky se rozhodli, že jí konečně dají ochutnat zmrzlinu, a byli opravdu zvědaví na její reakci. Proto ji začali natáčet, jakmile jí zmrzlinu dali. Podívejte se na její reakci i vy.

Nechtěla přestat jíst

Maminka donesla před holčičku zmrzlinu a ze začátku si jí vůbec nevšímala. Seděla svému tátovi na klíně a všímala si něčeho jiného. Ale jakmile se ústy dotkla zmrzliny, byla velmi příjemně překvapená. Upřeně se na zmrzlinu kouká a chytí kornoutek oběma rukama. Její prstíky se zaboří do zmrzliny a už je jenom její. Její rodiče jí řekli, že takto se zmrzlina nejí, ale ona je neposlouchala. Oni tak nemohli zadržet smích.

Fotografie: Depositphotos

Velmi oblíbené video

Holčička na rodiče jen mrkne a ihned si ukousne další sousto. Ani jí moc nevadilo, že je velmi studená. Nejprve jí chtěli dát jen malou porci, ale ona vypadá, že by chtěla víc a víc, a tak jí nakonec přinesou ještě jednu. Drží se jí a otevírá pusu dokořán, protože tak dobrou věc snad ještě nikdy nejedla. Je nemožné, aby jí rodiče zmrzlinu vzali.

Toto video nasbíralo více než 3 miliony zhlédnutí a stalo se opravdu velmi oblíbeným. Můžete se na něj dívat kolikrát chcete, ale stejně se neubráníte smíchu. Všichni totiž znáte ten pocit, který může zmrzlina přinést. A sledovat, jak dítě poprvé ochutnává zmrzlinu, je opravdu kouzelné. Tento okamžik totiž zažil úplně každý člověk.

Zdroj: Madlyodd