Seniorky v domově důchodců si udělaly vlastní představení, ve kterém napodobovaly známou zpěvačku

Fotografie: Pxfuel

I starší osoby mohou používat sociální sítě stejně jako lidé z dnešní generace. Dokazují to tyto starší dámy, jež výborně předvádějí hudební vystoupení známé zpěvačky.

Rihanna je jednou z ikon moderní hudební scény. Svými hity Umbrella, We Found Love, Only Girl či Diamonds si získala srdce a přízeň lidí po celém světě. Její upřímnost a humor jsou další důvody, proč je u lidí tak oblíbená. Stala se z ní i módní ikona. Po dlouhých letech na hudebním podiu se lehce stáhla do ústraní a dala se na dráhu podnikatelky se svou značkou Fendi. Proto byly fotografie, na kterých byla očividně těhotná, naprostým šokem pro veřejnost.

Vzor mnoha lidí po celém světě

Její syn se narodil v květnu roku 2022, ale ještě předtím stačila ukázat, že těhotenství neznamená zahalené tělo. Své těhotenské bříško dávala na obdiv, kdykoli měla tu příležitost. Nikdo netušil, že by se mohla objevit na poločasu Super Bowl, největšího finále amerického fotbalu v Severní Americe. Mít tam vystoupení je čest, jelikož show sledují miliony lidí. Umělci ovšem nejsou za představení placeni, zato reklamu si mohou udělat velkou. Rihanna zazářila v červeném kompletu mezi bílými tanečníky. To ale nebylo všechno, tímto světu odhalila, že je podruhé těhotná.

Zatím druhé nejsledovanější představení Super Bowl Halftime Show získalo jenom pozitivní ohlasy. Nutno podotknout, že ani to některé lidi nezastavilo, aby si nezačali dělat legraci z oblečení zpěvačky či jejích tanečníků. Navíc i choreografie, ačkoliv dnes již ikonická, si vyžádala několik parodií na sociálních sítích. Některá videa ale nechtěla vystoupení zesměšnit, nýbrž napodobit. Skupině dam z domova pro seniory v Arcadia Senior Living v Bowling Green v Kentucky se vystoupení tak moc líbilo, že ho samy zopakovaly a umístily ho na sociální sítě.

Lidé si je zamilovali

Tam již nasbíralo 32,2 milionu zhlédnutí a nespočet komentářů. „Tohle je to nejlepší, co jsem dnes viděl,“ napsal jeden uživatel. „Taková chci být v jejich věku taky, dokonalé,“ napsala další uživatelka. V co nikdo nedoufal, bylo, že se video dostane k samotné Rihanně. Avšak stalo se. Ta každé z dam poslala květiny a pod video připsala komentář: „Váš tanec, slečny, byl úžasný.“ „Byli jsme tak nadšení, že Rihanna sledovala video a viděla naše krásné dámy, jak se baví a tančí na její hudbu,“ prohlásila ředitelka domova, Paige Oakes.

@arcadiasrlivingbg Our halftime show > Rihanna’s halftime show 💃🪩🏈🤍🎶🎤 #seniorlivingcommunity #halftimeshow #SuperBowl #rihanna #fyp ♬ original sound – Brian Esperon

Domov pro seniory se snaží tamní lidi vzdělávat v oblasti internetu a sociálních sítích. Ti chápavější velmi rádi různá videa a fotografie postují, včetně těchto dam. Rihanna ale není jediná celebrita, která kdy poslala květiny a uznání svým fanouškům. Toto milé gesto několikrát provedl i rapper Jay-Z či zpěvák Justin Bieber, i zpěvačky Taylor Swift či Selena Gomez. „Starší lidé toto potřebují. To vědomí, že se o ně někdo opravdu zajímá, i v jejich pokročilém věku, pro ně znamená hodně.“ Dámy samy tomu nemohly uvěřit, kam to až dotáhly.

Jsou vděčné za příležitost

Všechny starší dámy z videa si svou zaslouženou pozornost náležitě užívají. Rády baví lidi a domov, kde bydlí, jim to umožňuje. Jak ale samy říkají, nedělají to pro peníze, ale pro radost. Jsou rády, že žijí v této době, plné internetu a moderních technologií. Ačkoliv neměly tu možnost se se slavnou Rihannou setkat, stále jsou velmi rády, že si jich alespoň všimla. To je pro ně prý největší úspěch, jakého mohly dosáhnout.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*