Zrušení svatby přišlo pár dní před obřadem. Tak na ni nevěsta pozvala bezdomovce z okolí

Svatba je úžasná a krásná záležitost. V slavnostní den je všechno báječně připravené, hosti jsou krásně oblečení a na dva lidi čeká nezapomenutelný den, jímž vykročí na svoji společnou cestu životem. Představa je to opravdu krásná a každá žena by ji jednou za život chtěla zažít. Může ovšem nastat případ, kdy se svatba ze zvláštních důvodů zruší na poslední chvíli. Co když dojde ke zrušení ze strany ženicha? Toto se stalo nebohé nevěstě, která se nic netušíc se na svatbu moc těšila.

Nevěstin krásný den

Všichni jistě znáte film Nevěsta na útěku že? Nevěsta uteče chvilku před oddáním a všichni jsou z toho u vytržení. V tomto příběhu se nejedná o útěk nevěsty, ale o zcela nepředstavitelnou věc ze strany ženicha.

Nevěsta, Sara Kamins, byla přesvědčena, že zažije nejkrásnější den svého života, a spolu se svým novým mužem společně vykročí na báječnou cestu životem. Těšila se na svatební den a všechno důkladně připravila. Svatba to měla být vskutku honosná. Netušila ovšem, co se pouhé dva dny před obřadem dozví.

Smutná zpráva chvíli před svatbou

Dostala se jí velmi nemilá zpráva. Ženich se pouhé dva dny před obřadem rozhodl, že ženu opustí a na svatbu jednoduše nepůjde. Když se to Sara dozvěděla, byla naprosto šokovaná a zničená. Najednou se jí zhroutily všechny její sny a nevěděla, co má dělat. I přes naprosté zklamání a zhroucení se jí ale podařilo zachovat chladnou hlavu a rozhodla se pro velmi netradiční řešení.

Zvláštní způsob řešení svatby

Svatba včetně svatební hostiny už byla na spadnutí a navíc už za ni zaplatili spoustu peněz. Rušit něco takového by bylo opravdové šílenství. Způsob řešení, který nevěsta zvolila, byl naprosto jedinečný. Vzhledem k tomu, že 25letá Sara nechtěla v tento den zůstat sama, pozvala na svatbu všechny lidi bez domova, kteří se potloukali po okolí. Bylo to od ní báječné gesto. Lidé opravdu přišli a s nadšením jí s hostinou pomohli. Byli rádi, že se mohou najíst a pobavit a Sara byla ráda, že někomu udělala radost a zpříjemnila den.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]