Zvenku je to obyčejný lodní kontejner. Uvnitř dokonalé bydlení

Podívejte se s námi na jasný důkaz toho, že zdání klame. Tento lodní kontejner rozhodně není tím, za co se zvenku vydává. Stačí ho otevřít a uvnitř na vás čeká naprosto unikátní bydlení. Jasná ukázka toho, jak zajímavě se dá využít mnoho běžných věcí, u kterých bychom řekli, že slouží pouze k jedinému účelu – v tomto případě k přepravě nákladu.

Nic nenasvědčuje tomu, že se jedná o dům

Kontejner je postaven na okraji betonové plochy a z dálky nic nenasvědčuje tomu, že se jedná o bydlení. Většina lidí si myslí, že jde o obyčejný sklad. Kdo však přijde blíže, začne něco tušit. Který lodní kontejner má ve své blízkosti stolek a židle? A u kterého jsou instalovány klasické vchodové dveře, u kterých jsou květináče s květinami? V tuto chvíli už je celkem jasné, že v něm někdo bydlí. Budete překvapeni až zjistíte, jak pohodlně.

Krásný a útulný domov

Pokud by vám někdo zavázal oči, dovedl vás dovnitř a potom vám pásku sundal, budete si myslet, že jste v zajímavém bytě, nebo možná v mobilhausu. Pravda je ale taková, že se jedná o lodní kontejner, který byl uvnitř upraven tak, že tvoří krásný a útulný domov. Zapomeňte na nepříjemný kov, ze kterého je vyroben. Stěna nadchne dřevěným dekorem, stejně jako podlaha. V ložnici zase nechybí stylový koberec. Uvnitř vše vypadá stejně, jako v klasickém domě.

Vše je vybaveno prakticky a funkčně

Bydlení v lodním kontejneru nemusí být žádným kompromisem, ale může být ukázkou toho, že i takto se dá vyřešit bytová krize. Nahlédněte prostřednictvím fotografií dovnitř a přesvědčte se o tom, že vše je vybaveno nejenom esteticky, ale i prakticky a funkčně. Nechybí plně vybavená kuchyně, prostorný obývací pokoj, stejně jako ložnice. V ní je dokonce umístěna i klimatizace pro horké letní dny. Samozřejmostí je i to nejdůležitější, jako je toaleta, stejně jako koupelna, nebo pračka či plně vybavená kuchyň.

 

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]